(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Joga Mandala

Szukasz sportu, który wpłynie korzystnie na Twoje ciało i umysł, umożliwi odprężenie oraz uwolni Twoje mięśnie od napięcia? Wypróbuj jogę, która spełnia wszystkie te kryteria! Bydgoska szkoła jogi – Joga Mandala, to idealne miejscem na rozpoczęcie przygodnym z tym relaksującym sportem. Poznaj Jogę podczas 4 treningów grupowych lub wybierz Warsztaty Jogi dla Przyjaciół i razem rozluźnijcie się podczas tej odprężającej sesji. Sprawdźcie do czego zdolne jest Wasze ciało przy odpowiednim rozgrzaniu i rozluźnieniu. Profesjonalni instruktorzy przeprowadzą Was przez wszystkie asany, dbając o zachowanie bezpiecznej pozycji. Wskakujcie na mate i przekonajcie się sami!
Szukaj po kategorii

Joga Mandala Bydgoszcz

Joga Mandala to miejsce, w którym ukoisz nerwy i odetchniesz od trudów dnia codziennego. Wycisz się i odzyskaj harmonię ducha, dzięki sesji zmienisz podejście do świata. Skorzystaj z wielu możliwości, jakie daje Ci to miejsce. Najróżniejsze odmiany Jogi w jednym miejscu!

Joga w Bydgoszczy - Joga Mandala

Joga Kundalini czy Nidra? Wybór należy do Ciebie! Warsztaty jogi dla przyjaciół to okazja na spędzenie czasu we wspólnym gronie oraz rozkoszowanie się cudowną atmosferą tego miejsca. Relaksacyjna muzyka i możliwość wyciszenia myśli to zbawienny czas dla Was. Korzyści z tej formy rozrywki jest o wiele więcej. Przekonajcie się!

Joga Mandala - ćwiczenia jogi

Joga Mandala to wyjątkowe miejsce na mapie Bydgoszczy. Istniejące od 2016 roku miejsce gwarantuje spędzenie chwil w niepowtarzalne przestrzeni. Wykwalifikowana kadra wprowadzi was do świata duchowej przemiany. Podczas zajęć udoskonalamy takie elementy jak medytacja, pranajama czy asana.