Squash Odlewnicza7

Squash to dyscyplina, która z roku na roku zyskuje coraz większe grono zwolenników. Wszystko to dzięki stosunkowo niewielkiemu nakładowi finansowemu potrzebnemu, aby w niego grać, a także niezwykłym walorom zdrowotnym, jakie niesie ze sobą bieganie z rakietą w ręku po zamkniętym korcie. Squash Odlewnicza7 to idealne miejsce, aby pod czujnym okiem trenera nauczyć się zasad gry, oraz przydatnych zagrań, które potem można wykorzystać podczas rozgrywki ze swoim partnerem. Trening możesz odbyć indywidualnie lub w parze, co gwarantuje świetną zabawę z dodatkową dozą rywalizacji. Jeśli chciałbyś uczyć się od najlepszych, masz szansę odbycia treningu z Trenerem Polskiej Federacji Squasha i jednym z topowych squashystów w naszym kraju. Kto lepiej, niż czołowy gracz pokaże Ci jak zachowywać się na korcie, aby zwyciężać? Przyjdź i przekonaj się sam, ile radości można czerpać z gry w squasha.
Szukaj po kategorii

Squash Odlewnicza7 w Warszawie

Squash Odlewnicza7 to miejsce, które zostało stworzone, aby przedstawić tę zyskującą na popularności dyscyplinę szerszemu gronu odbiorców. Przygotowano tutaj pięć wysokiej jakości kortów do gry w squasha, w tym jeden gwarantujący całkowitą prywatność, spokój i komfortową rozgrywkę znajdujący się w strefie Private. Doświadczona kadra instruktorów z Trenerem Polskiej Federacji Squasha na czele sprawi, że dobrze czuć będą się tutaj zarówno początkujący gracze, jak i ci, którzy pod okiem profesjonalistów chcą poprawić swoje umiejętności. Na miejscu znajdziesz także wypożyczalnie sprzętu, więc nie musisz martwić się o to, że nie posiadasz własnej rakiety i kompletu piłeczek. Klub dysponuje klimatyzowanymi szatniami oraz przestrzenią, w której na spokojnie usiądziesz przy kawie i będziesz mógł porozmawiać o grze z innymi entuzjastami tego sportu.

Lekcje Squasha w Warszawie ze Squash Odlewnicza7

Jeśli lubisz spędzać swój wolny czas na aktywnym wypoczynku, to Squash Odlewnicza7 jest miejscem, którego szukasz. Chcesz odkryć nową dyscyplinę i zobaczyć, czy złapiesz zajawkę? Indywidualny Trening Squasha to idealna opcja dla Ciebie! 90 minut spędzone pod okiem profesjonalnego instruktora wystarczy, aby przekonać się, czy to sport, z którym zwiążesz swoją przyszłość. Poznasz zasady gry, sposoby serwisu oraz poruszania się po korcie, tak, aby, jak najmniejszym nakładem sił zdobywać jak najwięcej punktów. Na czas treningu zostaniesz zaopatrzony w rakietę i zestaw piłeczek, a także będziesz miał możliwość skorzystania z serwowanych napojów w trakcie gry i po jej zakończeniu. Squash to gra, która wymaga dwóch zawodników, więc jeśli masz w swoim otoczeniu kogoś, kto również chciałby spróbować swoich sił, koniecznie skorzystajcie z opcji Poznaj Squasha dla Dwojga i razem cieszcie się rozgrywką pełną emocji.

Squash Odlewcznia7 Warszawa

Może wydawać się to zaskakujące, ale grę w squasha wymyślono około 1800 roku. Miejscem pierwszych rozgrywek były angielskie więzienia, w których skazani z uwagi na brak warunków do gry w klasyczną odmianę tenisa ziemnego, zaczęli odbijać piłkę od ściany przy pomocy rakiety. Oczywiście zasady gry i rozmiary kortu do rozgrywania spotkań na przestrzeni lat uległy zmianie i ostatecznie zostały ustalone w roku 1920, w którym również zostały rozegrane pierwsze Mistrzostwa Świata w tej dyscyplinie.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.