Sky Camp

Skok ze spadochronem to Twoje marzenie z dzieciństwa? Zrealizuj je! Ze Sky Camp to dziecinnie proste! Przeżyj przygodę, której nie zapomnisz do końca życia! Skok z 4000 metrów będzie świetnym wyborem na prezent, dla osób które szukają wyzwań i zastrzyku adrenaliny. Odważysz się spróbować tej podniebnej przygody?
Szukaj po kategorii

Sky Camp Poznań – skacz z najlepszymi

Sky Camp tworzą ludzie pełni pasji i miłości do sportów ekstremalnych. Ich strefa skoków spadochronowych działa od 2011 roku – początkowo zlokalizowana była w Bednarach koło Pobiedzisk, później w Kazimierzu Biskupim koło Konina, a od lipca 2021 roku mieści się na lotniskach Poznań-Kobylnica i Poznań-Bednary. Skoki odbywają się z wysokości 4 tysięcy metrów, z turbośmigłowego samolotu PAC 750 XSTOL, a sami instruktorzy Sky Camp to ludzie z wieloletnim doświadczeniem i setkami (a nawet tysiącami!) skoków na koncie. Skaczą w tandemie, szkolą samodzielnych skoczków metodą AFF i w tunelu aerodynamicznym, a oprócz tego uprawiają ten sport również na własną rękę. W ekipie znajdują się rekordziści i mistrzowie Polski w spadochronowych mistrzostwach, ich instruktorzy, a także wielokrotni medaliści w mistrzostwach lotu w tunelu aerodynamicznym. Dzięki tak dużemu doświadczeniu, wiedzy i profesjonalizmowi możesz mieć pewność, że Twój skok ze spadochronem będzie w pełni bezpieczny, a przede wszystkim dostarczy Ci wielu niezapomnianych wrażeń.

Skoki w tandemie ze Sky Camp

Skok ze spadochronem to marzenie wielu ludzi. Planując takie wydarzenie, koniecznie trzeba jednak wybrać sprawdzone centrum skoków, żeby całość była nie tylko niepowtarzalna, lecz także bezpieczna. Sky Camp to miejsce, w którym zadbają o każdy najmniejszy aspekt przeżycia. Skok będzie miał miejsce z 4 tysięcy metrów, natomiast na tę wysokość wzniesiesz się turbośmigłowym samolotem, który już wielokrotnie został przetestowany pod kątem komfortu dla obu skaczących. Gdy osiągniecie odpowiedni pułap, zostaniesz przypięty do doświadczonego instruktora. Dzięki temu nie musisz zastanawiać się, w którym momencie skoczyć czy pociągnąć za linkę – zamiast tego możesz skupić się wyłącznie na swoich odczuciach i podziwianiu widoków. Przygotuj się na 40-50 sekund swobodnego spadania, a następnie około 7-10 minut opadania na otwartej czaszy spadochronu. Całość trwa zazwyczaj około godziny, jednak należy zarezerwować sobie więcej czasu ze względu na zmienne warunki pogodowe. Jeśli tylko chcesz, moźesz wybrać spadanie połączone ze sfilmowaniem. Dzięki temu całe przeżycie zostanie nagrane, a Ty po wszystkim otrzymasz płytę będącą idealnym upamiętnieniem tego dnia.

Czy wiesz, że…

Czy wiesz, że pierwszy rekord dotyczący wysokości skoku ze spadochronem ustanowił Felix Baumgartner w 2012 roku? Skoczył wtedy z 39 kilometrów. Natomiast już dwa lata później, w 2014 roku, ten sam rekord pobił wiceszef Google Alan Eustace - odbył skok z aż 41 kilometrów.

Spełnij marzenia ze Sky Camp w Poznaniu

Marzy Ci się skok ze spadochronem? Twój przyjaciel lubi sporty ekstremalne i chcesz podarować mu prezent, który zaprze dech w piersiach? Voucher na skok ze spadochronem ze Sky Camp w Poznaniu będzie strzałem w dziesiątkę. Profesjonalna, niezwykle doświadczona kadra, indywidualne podejście do każdej osoby i najwyższej klasy sprzęt to przepis na prawdziwą przygodę życia. To jak, gotowi podjąć nowe wyzwanie?

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.