eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Segway City Tours

Warszawa ma do zaoferowania turystom naprawdę wiele. Połączenie zabytkowych przedwojennych kamienic i przepięknych gmachów powstałych w epoce PRL z nowoczesnymi biurowcami wyrastającymi jak grzyby po zrobi na każdym duże wrażenie. A co jeśli mógłbyś zwiedzić stolicę w nietypowy sposób, bo na pokładzie wyjątkowego dwukołowego pojazdu? Skorzystaj z oferty Segway City Tour i zobacz kultowe miejsca Warszawy, poruszając się na segwayu! To w pełni elektryczna maszyna, której sterowanie powiązane jest bezpośrednio z ruchami naszego ciała. Jej obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna, więc już po krótkim kilkuminutowym szkoleniu będziesz gotów ruszyć w drogę! Poznaj Warszawę wraz ze znajomymi lub rodziną w wyjątkowym stylu!
Szukaj po kategorii

Segway City Tours: wycieczka Segwayem po Warszawie

Segway City Tours jako pierwsza firma w stolicy zaproponowała turystom nową i ciekawą alternatywę do tradycyjnego pieszego zwiedzania miasta. Przeniosła na rodzimy rynek rozwiązanie, które z powodzeniem sprawdzało się w największych miastach Europy Zachodniej. Segwaye cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród młodych, aktywnych osób, które cenią go za swoją prostotę i hołdowanie ekologicznym wartościom dzięki w pełni elektrycznemu sterowaniu. Natomiast dla osób starszych jest on idealnym sposobem pokonywania dużych dystansów, które w normalnych warunkach byłyby poza zasięgiem ich możliwości. Łatwy do nauki, intuicyjny sposób sterowania sprawia, że radością z jazdy można cieszyć się już zaledwie po kilku minutach nauki. Wskakuj na segway'a i poznaj uroki stolicy!

Segway City Tours: Poznaj Warszawę

Jeśli planowałeś odwiedzić stolicę i spędzić trochę czasu na odkrywaniu jej uroków, to koniecznie musisz zapoznać się z tym, co przygotowała dla Ciebie firma Segway City Tours! Ekskluzywna Wycieczka Segwayem po Warszawie to wyjątkowy sposób zwiedzania przesiąkniętego historią miasta, poruszając się ultra nowoczesnym i w pełni elektrycznym pojazdem. Do wyboru będziesz mieć dwie trasy, więc to od Ciebie zależy, które punkty turystyczne interesują Cię najbardziej. Jeśli nie jesteś sam, do wyboru masz także opcję zwiedzania dla dwóch lub nawet dla trzech osób. To fantastyczna forma spędzenia pięknego i słonecznego dnia w stolicy. Zdecydujcie, czy przewodnik ma prowadzić wycieczkę w języku polskim lub angielskim. Punktem końcowym Waszej wyprawy będzie Starówka, gdzie czekać będzie na Was orzeźwiający koktajl w zaprzyjaźnionej Restauracji Karmnik. Odkryj stolicę w duchu eko i wskakuj na segway!

Segway City Tours - Warszawa

Segwayem kieruje się poprzez balansowanie ciałem w odpowiednią stronę. Takie ruchu powodują zachwianie naszej równowagi, co jest działaniem w pełni pożądanym. Wbudowany komputer dąży do jej przywrócenia, dzięki temu przesuwa pojazd tak, aby zapobiec naszemu upadkowi. Skutkuje to ruchem pojazdu w danym kierunku. Technologia wykorzystana w segwayu oparta jest na żyroskopie, który wykrywa optymalną, pionową pozycję.