Rivent Sport

Jesteś osobą aktywną fizycznie? Lubisz próbować nowych rzeczy, szczególnie jeśli dzieje się to na łonie natury? W takim razie nie pozostaje Ci nic innego, jak spakować rzeczy i wyruszyć na Południe Polski, prosto w Pieniny! To właśnie tam Rivent Sport przygotował dla Ciebie niesamowity Rafting Przełomem Dunajca! Spływ to blisko dwie godziny niesamowitych emocji, gdy jesteście zdani na łaskę żywiołu! Wysokie progi, wiry, kamienie, ale także spokojne odcinki, które zachęcają do podziwiania otaczającej rzekę przyrody. Wszystko to czeka Cię na wodach największej rzeki tego regionu. To wspaniały pomysł na wypad z grupą znajomych, którzy podzielają Twoją pasję do aktywnego spędzenia czasu. Chwytaj za pagaj i płyń z nurtem!
Szukaj po kategorii

Rivent Sport - Rafting na Dunajcu

Rivent Sport został założony przez dwóch braci, którzy związani są z kajakarstwem od swoich najmłodszych lat. Ekipa instruktorów składa się z byłych i czynnych członków kadry narodowej, w tym uczestnika Igrzysk Olimpijskich. Firma specjalizuje się w organizacji spływów zarówno pontonowych, jak i kajakowych, z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu. Podczas wyprawy nad bezpieczeństwem uczestników czuwa opiekun z uprawnieniami ratownika. Każda osoba, która znajdzie się na pokładzie pontonu, zostanie zaopatrzona w kamizelkę ratunkową, kasa oraz pagaj. Nie czekaj! Już teraz obierz kierunek na Pieniny i przeżyj niesamowitą przygodę!

Rafting Dunajcem z Rivent Sport

Rafting Przełomem Dunajca to fantastyczny pomysł na spędzenie słonecznego dnia, jeśli akurat znajdujesz się w tej części Pienin. Spływ rozpoczyna się w Sromowcach Niżnych, a kończy w Szczawnicy. Ten 14-kilometrowy odcinek pełny jest urokliwych miejsc, które idealnie nadają się do podziwiania lokalnej flory i fauny Pienińskiego Parku Narodowego. W trakcie tej wyprawy z pokładu pontonu będziesz mógł podziwiać naturalną rzeźbę terenu, gdzie na szczególną uwagę zasługuje masyw Trzech Koron i góra Sokolica. Rafting Dunajcem to fantastyczna przygoda dla każdego! Trasa spływu zaliczana jest do łatwych i przyjemnych i została oceniona najniżej w skali trudności. Pontony, na których organizowana jest ta atrakcja, są 6, 8 lub 10-osobowe, co sprawia, że to idealny pomysł na spędzenie czasu we dwoje lub w większym gronie znajomych. Przez cały czas o Wasze bezpieczeństwo będzie dbał doświadczony instruktor z uprawnieniami ratownika. Nie zastanawiaj się, staw czoła górskiej rzece!

Rafting przełomem Dunajca - poznaj Rivent Sport w Szczawnicy

Rafting jest turystyczną odmianą flisu, czyli, innymi słowy, spływu rzecznego, do której używa się różnych rodzajów tratw, łodzi, pontonów, lub kajaków. Rafting praktykowany jest na wodach śródlądowych, głównie rzekach o charakterystyce górskiej i o różnym stopniu trudności, odpowiednio do potrzeb i możliwości pasażerów.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.