Wypad za miasto

Wypad za Miasto to niewątpliwie niecodzienny i błyskotliwy prezent! Dajesz im w ten sposób szansę, by odpoczęli i spędzili piękne chwile w nowym, nieznanym dotąd miejscu. Specjalnie dobrane przez nas lokalizacje zagwarantują im komfort i pozytywne emocje.

Filtruj Prezenty (1)
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 107
60 z 107

Wyjątkowe chwile
Wyobraźcie sobie, że podczas upragnionego urlopu macie okazję na chwilę zamieszkać w zamku, winnicy, wojskowym forcie, a nawet domku wśród drzew, który obudzi w was wspomnienia z dzieciństwa. To wcale nie koncert życzeń ani Disneyland, ale katalog marzeń Wyjątkowego Prezentu! Na wszystkich zmęczonych życiem i tych, którzy kochają odkrywać nowe miejsca, czekają nasze wyjątkowe oferty wyjazdowe. Zaparzcie więc kawę, usiądźcie wygodnie i zdecydujcie, które z magicznych miejsc chcecie odwiedzić tym razem. Morze, góry, jezioro czy zachwycające zabytkową architekturą miasto?


Wypad za miasto czy do miasta?
Macie niewiele wolnego czasu albo jesteście w trakcie dłuższej podróży, w czasie której nigdzie nie zamierzacie zabawić zbyt długo? Opcje na 1 nocleg sprawdzą się w tej sytuacji doskonale. Dajcie się uwieść atmosferze Starego Kina w Łodzi, urokliwym uliczkom Kazimierza Dolnego, zamkom i pałacom w Książu, Mosznie czy Turznie, zdrojowemu klimatowi Nałęczowa i Szczawnicy oraz wielu innym. Czekają na was nawet malownicze zakątki Litwy i Estonii! Chcecie przedłużyć swój wyjazd, by na dobre zapomnieć o życiu codziennym? 2 noclegi pozwolą wam cieszyć się wspólnie spędzonym czasem w naprawdę niepowtarzalnych miejscach. Swoje podwoje otworzy przed wami między innymi Pałac Wojanów. Miłośnikom natury z pewnością przypadną do gustu malowniczo położone hotele na Kaszubach i w Puszczy Drawskiej. Jeśli zaś czujecie potrzebę głębokiego relaksu i odprężenia, postawcie na wyjazd SPA. Zakopane, Kotlina Kłodzka lub podwarszawska Jachranka czekają, by odnowić w was energię do mierzenia się z wyzwaniami dnia codziennego.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.