JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Weekend w Domku na Plaży dla Dwojga | Mielno

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Weekend w Domku na Plaży dla Dwojga | Mielno

Mielno
2 os.

849,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
849,99 zł

Marzy Wam się możliwość pozostawienia wszystkich codziennych obowiązków i ucieczki w ciche spokojne miejsce? Jeżeli tak, to Weekend w Domku na Plaży dla Dwojga Was zachwyci. Relaks umili Wam możliwość korzystania z sauny pływającej.Ten pobyt będzie dla Was najlepszym sposobem na odpoczynek. Przekonajcie się o tym!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje dwie doby hotelowe dla dwojga w jednym z komfortowych domków na plaży oraz śniadania, które dostarczane są do domków pomiędzy godziną 9:00-9:30.

Kiedy można zrealizować prezent?

Poza sezonem wysokim, czyli: od października do maja z wyłączeniem długich oraz świątecznych weekendów.

Czy istnieją jakieś dodatkowe atrakcje, z których można skorzystać na miejscu?
Na terenie obiektu osoby obdarowane mają: dostęp do sauny pływającej; możliwość bezpłatnego wypożyczenia kajaków; roweru; tandemu; rowerka wodnego; pontonu z silnikiem oraz grilla. Można korzystać z boiska do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej, kortu do tenisa, basenu sezonowego, mini parku linowego, placu zabaw dla dzieci oraz miejsca na ognisko podczas całego pobytu.

Weekend w Domku na Plaży dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla dwojga, prezent na rocznicę

Szukasz pomysłu na prezent, który zaskoczy bliską Ci osobę? Chciałbyś podarować rodzicom naprawdę wyjątkowy podarunek z okazji rocznicy ślubu? Nie musisz szukać dalej, voucher na przeżycie z pewnością ich zaskoczy i uszczęśliwi! W malowniczym Mielnie spędzą chwile, które pozwolą im naładować baterie. A może chciałbyś zaskoczyć swoją ukochaną i szukasz czegoś specjalnego dla niej? Pobyt w Mielnie z pewnością przypadnie jej do gustu, a oglądane razem zachody słońca zapadną Wam w pamięć na długo!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Mielno

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 doby hotelowe (doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16:00, a kończy o 11:00)

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane. W przypadku chęci wzięcia ze sobą dzieci, istnieje taka możliwość, warunki ustalane są bezpośrednio z Wykonawcą.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje dwie doby hotelowe dla dwojga w jednym z komfortowych domków na plaży oraz śniadanie, które dostarczane jest do domków pomiędzy godziną 9:00-9:30. Prezent można realizować od 1 października do 31 maja z wyłączeniem długich oraz świątecznych weekendów (z przyczyn technicznych dokonanie rezerwacji w następujących terminach nie będzie możliwe: 17.11-20.12.19; 6-24.01.20). Do dyspozycji gości są wszystkie ogólnodostępne atrakcje, więcej informacji znajduje się na stronie Wykonawcy.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2122
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.