Pakiet Przeżyć "Romantyczny Wyjazd dla Nowożeńców"

Nowość
0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Romantyczny Wyjazd dla Nowożeńców"


80+ prezentów, 40+ miast
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

999,99 zł

999,99 zł

O prezencie

Nowożeńcy na pytanie, co planują zrobić po weselu, często odpowiadają: odpocząć. Doskonale to rozumiemy, dlatego Pakiet Przeżyć "Romantyczny Wyjazd dla Nowożeńców" to wyjątkowa okazja, by wspólnie wyjechać do wybranego miejsca i rozkoszować się jego urokami. Weekend nad morzem, klimatyczny pensjonat w górach, a może elegancki hotel w mieście? To Wy wybieracie, jak wygląda Wasz wymarzony weekend i spędzacie go tak, jak lubicie. Miłego pobytu!

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór ciekawych prezentów, których realizacja gwarantuje świetną zabawę. Osoba obdarowana decyduje, jakie przeżycie chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje około 80 przeżyć na terenie całej Polski.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Romantyczny Wyjazd dla Nowożeńców" to doskonały prezent ślubny, który pozwoli małżonkom wyruszyć na spokojny odpoczynek do wybranego miejsca. Podaruj im wspaniałą przygodę i relaks, który po ślubnym zamieszaniu z pewnością chętnie wykorzystają!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

80+ prezentów, 40+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie.
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 82
Wyświetlono 24 z 82

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.