Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Wyprawa Quadem | Szczecin (okolice)

Nowość
0.0 0 Opinii

Wyprawa Quadem | Szczecin (okolice)


Myślibórz Wielki
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

429,99 zł

429,99 zł

O prezencie

Istnieją rozrywki, które dostarczają wiele radości oraz pozostają w pamięci na długie lata. Nie musisz być fanem motoryzacji, by pokochać Wyprawę Quadem, odbywającą się w zachodniopomorskim. Wybierz się w niezwykłą podróż po leśnych bezdrożach i przekonaj się, ile emocji towarzyszy jeździe na tym niesamowitym czterokołowcu. Wysokie podjazdy, strome zjazdy, błoto i wąskie ścieżki - quadem poradzisz sobie w miejscach, w które zwykłe samochody nie dojadą. Przygotuj się na solidną dawkę emocji i przeżyj cudowną przygodę!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Wyprawę Quadem. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej lub dwóch osób.

Ile czasu potrwa jazda quadem?
Wyprawa potrwa 2 godziny.

Czy mogę zabrać ze sobą osobę towarzyszącą?
Tak, quad jest dwuosobowy.

Jakie wymagania muszę spełnić, aby prowadzić quada?
Wymagane jest prawo jazdy kat. B oraz wpłacenie kaucji zwrotnej w wysokości 500 zł.

Jakim quadem będę jechać?
Poprowadzisz quada Goes w wersji long o pojemności 400 cm3. Quad posiada automatyczną skrzynię biegów, napęd 4x4, homologację do jazdy drogowej, wyciągarkę i pojemny kufer na podręczne rzeczy. Dodatkowo w zestawie znajdują się 2 kaski.

Poszukujesz niesamowitego prezentu dla ukochanego, który go zachwyci? Rozglądasz się za ciekawym przeżyciem dla fana off roadu? Wybierz Wyprawę Quadem w Myśliborzu Wielkim i podaruj bliskiej osobie niezapomniane przeżycie! Voucher na jazdę quadem to super prezent na każdą okazję - pozwala wybrać się w niezamieszkałe tereny i jeździć wszędzie tam, gdzie jest to niemożliwe za kierownicą samochodu. Idealny prezent na Dzień Ojca lub Dzień Chłopaka. Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia, wybierając oryginalny i niesamowity prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Myślibórz Wielki

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie (kurtka przeciwwiatrowa, obuwie sportowe), którego nie boicie się pobrudzić. Należy zabrać ze sobą kominiarkę.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

1-2 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagane prawo jazdy kategorii B. Na miejscu należy wpłacić kaucję w wysokości 500 zł. Jazda odbywa się na Quad Goes wersja Long, wyposażony w automatyczną skrzynie biegów, homologację do jazdy drogowej oraz wyciągarkę. Quad jest 2 osobowy, osoba obdarowana może zabrać osobę towarzyszącą na miejscu pasażera. W zestawie - 2 kaski. Quad wyposażony jest w pojemny kufer.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Yachting & Outdoor

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje