Sesja Fotograficzna "Będę Mamą" | Wiele Lokalizacji

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa, Kraków, Poznań
1-3 os.

899,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Sesja Fotograficzna "Będę Mamą" pozwoli na długie lata zatrzymać w pamięci te wyjątkowe chwile oczekiwania przyjścia na świat Waszego maleństwa. Dla wygody przyszłej mamy może być realizowana w studio, w plenerze ale również w domu klientki. Profesjonalna wizażystka podkreśli Twoje piękno a fotograf uwieczni Twój błogosławiony stan. Zatrzymaj te chwile bo.. "Najpiękniejsze są wspomnienia, które ma się jeszcze przed sobą".

Prezent obejmuje:

  • Sesje zdjęciową z profesjonalnym fotografem,
  • Pamiątkę w formię zdjęć.

Sesja Fotograficzna to doskonały pomysł na prezent dla mamy. Każda przyszła (i nie tylko) mama zasługuje na uwiecznienie cudownego okresu jakim jest ciąża i oczekiwanie na dziecko. Podaruj niezapomniany prezent na Dzień Matki i spraw radość mamie! Niezależnie od tego, czy potrzebny Ci jest prezent dla urodziny, rocznicę czy Walentynki, to przeżycie jest gwarancją zadowolenia i cudownych wspomnień! Chcesz znaleźć inny cudowny prezent dla kobiety? Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź co przygotowaliśmy z myślą o płci pięknej.

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 3
Filtruj Prezenty

Miejsce realizacji

Warszawa, Kraków, Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 4 godzin

Informacje dla oglądających

Udział w sesji może wziąć przyszła mama wraz z partnerem oraz starszym dzieckiem.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Po sesji otrzymasz do 20 obrobionych zdjęć (oraz część nieobrobionych) na płycie CD - w jakości gotowej do wywołania. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.