Relaksacyjna Sesja Floatingu | Łódź

5.0 5 Opinii

Relaksacyjna Sesja Floatingu | Łódź


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Jeżeli kochasz wodę, chcesz wypocząć i zapomnieć o otaczającym Cię świecie - Floating jest dokładnie tą rzeczą, której szukasz! Wyrzuć z siebie cały ciężar (dosłownie!) i osiągnij stan, którego możesz doświadczyć tylko podczas tego przeżycia. Bez żadnych obrazów ani dźwięków będziesz w stanie poznać relaks, jaki jeszcze nigdy Ci się nie śnił. Przenieś się w zupełnie inny wymiar, w którym odprężenie przyjdzie samo z siebie, jak nigdzie indziej na Ziemi.

Co obejmuje prezent?
Godzinną sesję floatingu dla 1 osoby.

Czym jest floating i na czym polega?
Floating to metoda najgłębszej relaksacji jaką kiedykolwiek wymyślił człowiek. Sesja floatingu polega na wprowadzeniu człowieka w środowisko (i stan) niemożliwy do osiągnięcia w żadnych innych warunkach poza tzw. środowiskiem floatingowym.

Floating to relaks w stanie nieważkości ciało samoistnie unosi się na powierzchni roztworu soli EPSOM. Wysoka wyporność roztworu o temperaturze zbliżonej do temperatury ciała pozwala całkowicie zapomnieć o grawitacji. Ciało układa się w optymalnej dla siebie pozycji.

Czy wymagana jest umiejętność pływania?
Nie, ponieważ w kapsule jest płytko, a dodatkowo wysokie zasolenie wody sprawia, iż samoczynnie unosisz się na wodzie.

Czy sesję floatingu można realizować w ciąży?
Floating dla kobiet w drugim i trzecim trymestrze ciąży jest jednocześnie zdrowy, przyjemny i bezpieczny.

Relaksacyjna Sesja Floatingu | Łódź będzie idealnym trafem! Ten wyjątkowy prezent świetnie sprawdzi się jako prezent zarówno dla Niego i dla Niej. Każdy z nas ma prawo do zrelaksowania i totalnego odprężenia - spraw, by dzięki Tobie mogła tego też doświadczyć bliska Tobie osoba. Relaksacyjna Sesja Floatingu to znakomity wybór!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Klapki pod prysznic.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje godzinną sesję floatingu. Na miejscu dostępna jest kabina prysznicowa do dyspozycji osoby obdarowanej.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Łódzkie Centrum Floatingu

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 5 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

BG

po raz pierwszy korzystałam z Wyjątkowego Prezentu - działa to super, a wizyta w Centrum Floatingu - rewelacja, polecam.

Aleksandra P.

Przeżycie określiłabym jako niesamowite. Można się wyciszyć, odpocząć, poczuć lekkość zarówno ciała jak i umysłu. Dodatkowo za ogromny atut uważam samą atmosferę i organizację "centrum" - przemiła obsługa, wszystko czego trzeba jest na miejscu. Na pewno chętnie wrócę i uważam, że to bardzo dobry i nietypowy pomysł na prezent, szczególnie w czasach kiedy "każdy wszystko ma".

Aleksandra K.

Rewelacyjna obsługa. Przeżycie na pewno warte swojej ceny. Po skorzystaniu z floatingu dostałam dodatkowo rabat na następny zabieg. Wszędzie czyściuteńko, przemiła Pani, która chętnie dzieli się wiedzą na temat floatingu oraz odpowiada na wszelkie pytania. Duża wygoda, bo pokój w którym jest kabina, jest cały do naszej dyspozycji. To był naprawdę wyjątkowy prezent i polecam gorąco każdemu :)

Aleksandra Ł.

Podobała mi się miła atmosfera w Centrum Floatingu i samo przeżycie było cudowne. Zrelaksowałam się należycie i chętnie skorzystam ponownie z tych usług oraz polecę bliskim.

Gosia

Bardzo fajne przeżycie i przemiła obsługa. Zdecydowanie polecam ten pomysł na prezent :)

Wyświetlono 5 z 12

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.