Podwójna Zabawa dla Dzieci w Parku Linowym

1 2 3 4 5 (1)
Kobylnica
1 os.

42 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Świeże powietrze, świetna zabawa, mnóstwo lin i atrakcji do wspinania się - to musi być Park Linowy! To niesamowite miejsce, przygotowane z myślą o tych, którzy lubią dobrą zabawę na łonie natury. Wystarczy, że doświadczony instruktor pokaże Ci, jak używać sprzętu do wspinaczki, a już po kilku chwilach możesz ruszać na podbój parku. Załóż kask i specjalną uprząż i przekonaj się, jak poradzisz sobie z wyzwaniami na swojej drodze. Rozkołysane liny, platformy na drzewach i pomosty zawieszone nad ziemią czekają na Ciebie! To przygoda wśród drzew, która zapadnie Ci w pamięć na bardzo długo! Linowe wyzwanie czeka na Ciebie.


Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Niezbędny sprzęt,
  • Opiekę instruktora,
  • Dwukrotne przejście trasy Mansalu lub Makalu, lub jednokrotne przejście obydwu tras.
 
Nie masz pomysłu na oryginalny prezent dla dziecka? Chcesz znaleźć niecodzienny podarunek, który zapewni radość, emocje i trwałe wspomnienia? Z chęcią Ci pomożemy! Podwójna Zabawa dla Dzieci w Parku Linowym to ciekawy prezent na Gwiazdkę, urodziny, Dzień Dziecka lub Mikołajki. To niesamowita, a przy tym bezpieczna zabawa, która przypadnie do gustu każdemu dziecku! Potrzebny Ci jest inny, niesamowity prezent? Zobacz nasz katalog marzeń i podaruj przeżycie.

Miejsce realizacji

Kobylnica

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

1,5 godziny

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent umożliwia dwukrotne przejście trasy Mansalu lub Makalu, lub jednokrotne przejście obydwu tras. Prezent przeznaczony dla dzieci od 6 roku życia. Minimalna wymagana rozpiętość
ramion to 145 cm. Tor Makalu znajduje się od 1,5 do 3 metrów nad ziemią. Tor Mansalu znajduje się od 2 do 4 metrów nad ziemią.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.