Noc dla Dwojga w Kazimierzu Dolnym

1 2 3 4 5 (2)
Kazimierz Dolny
2 os.

366 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Szukacie miejsca, gdzie moglibyście spędzić czas tylko we dwoje? Zatem wybierzcie się do Kazimierz Dolnego! To malownicze miasteczko położone tuż nad Wisłą. Zarezerwujcie dogodny termin i sprawdźcie jaki urok ma w sobie to miasto. Odpocznijcie od codzienności w kameralnej atmosferze. Z okien hotelu będziecie mogli podziwiać wąwozy i malownicze wzgórza. Ustronne położenie umożliwia obcowanie z naturą w najszlachetniejszym wydaniu. Wieczorem czekać będzie na Was tradycyjna polska kolacja. To miejsce z duszą powstałe z pasji. Zostawcie codzienność i cieszcie się sobą w zabytkowej willi!

Prezent obejmuje:

  • Jeden nocleg dla dwojga ze śniadaniem,
  • Kolację dla dwojga w restauracji Spichlerz,
  • Butelkę wina do kolacji.

Zastanawiasz się co będzie ciekawym pomysłem na prezent dla pary? Chcesz wykazać się oryginalnością? W takim razie wybierz voucher prezentowy Romantyczna Noc dla Dwojga w Willi Murka! Malowniczy Kazimierz Dolny czeka. To doskonała propozycja na prezent na rocznicę, bądź Walentynki. Podaruj bliskim wypad za miasto. Jeżeli jednak szukasz innych inspiracji na podarunek dla dwojga sprawdź koniecznie nasz katalog super prezentów i wybieraj spośród najlepszych ofert.


Miejsce realizacji

Kazimierz Dolny

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 doba hotelowa. Doba hotelowa zaczyna się o 14:00, a kończy o 12:00.

Informacje dla oglądających

W przypadku chęci wzięcia ze sobą dzieci, skontaktuj się bezpośrednio z Wykonawcą.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: nocleg dla dwojga ze śniadaniem, kolację w restauracji Spichlerz, butelkę wina do kolacji. Oferta całoroczna z wyłączeniem Wielkanocy, okresu świąteczno - noworocznego i długich weekendów.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności