Romantyczny Weekend w Winnicy dla Dwojga | Lublin (okolice)

0.0 0 Opinie

Romantyczny Weekend w Winnicy dla Dwojga | Lublin (okolice)


Wierzchowiska Drugie
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

2599,99 zł

2599,99 zł

O prezencie

Roztocze to przepiękna kraina, łącząca Wyżynę Lubelską z Podolem. Jest to idealne miejsce, by spędzić Romantyczny Weekend dla Dwojga w Winnicy! Wyrwijcie się z zatłoczonego miasta i odetchnijcie świeżym powietrzem! Piękne okoliczności przyrody i wszechogarniający spokój to idealne miejsce, by cieszyć się sobą! Świetna forma odpoczynku od codziennych obowiązków! Spędźcie wspaniałe chwile we dwoje i skorzystajcie z atrakcji typowych dla tego regionu Polski! Bawcie się dobrze!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje pobyt w Roztoczu dla dwóch osób, trwający dwie doby hotelowe.

Co wchodzi w skład prezentu?
Na miejscu czeka na Was: powitalna butelka wina i półmisek degustacyjny (zawierający sery i wędliny wytwarzane na miejscu), dwie kolacje dla dwojga (przystawka, zupa, danie główne, deser), masaż relaksacyjny, kąpiel winiarza oraz zwiedzanie winnicy. Istnieje również możliwość nieodpłatnego wypożyczenia rowerów.

Czy wiesz, że…
Roztoczański Park Narodowy to najbardziej zalesiony park w kraju! Grunty leśne pokrywają około 95% jego powierzchni!

Romantyczny Weekend dla Dwojga w Winnicy sprawdzi się jako:
prezent zaręczynowy, prezent urodzinowy, prezent dla małżeństwa.

Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent dla pary? Romantyczny Weekend dla Dwojga w Winnicy to doskonała forma relaksu i odprężenia oraz miejsce, które po prostu warto zobaczyć! Idealny wyjazd dla młodej pary lub rodziców! Doskonały podarunek zarówno dla ukochanej, jak i ukochanego! Świetnie sprawdzi się również jako upominek imieninowy bądź z okazji rocznicy!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wierzchowiska Drugie

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 doby hotelowe (doba zaczyna się o 14:00, a kończy o 11:00)

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: 2 doby hotelowe w pokoju typu standard, śniadania, butelkę wina oraz półmisek degustacyjny na powitanie, dwie kolacje dla dwojga składające się z przystawek, dań głównych oraz deserów, masaż relaksacyjny oraz kąpiel winiarza dla dwojga, zwiedzanie winnicy. Osoby obdarowane mają możliwość nieodpłatnego wypożyczenia rowerów.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Dwór Sanna

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.