(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Romantyczne Chwile w Zamku Książ | Wałbrzych

Tylko u nas
5.0 1 Opinii

Romantyczne Chwile w Zamku Książ | Wałbrzych


Wałbrzych
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1549,99 zł

1549,99 zł

O prezencie

H2: Romantyczny Pobyt (1 noc, 2 osoby), Wałbrzych - Zamek Książ

Zamek Książ to wyjątkowa przestrzeń do wypoczynku, zapewniające prawdziwie królewski relaks. Zanurzcie się w magicznej krainie…

Zamek Książ w Wałbrzychu - 1 noc, 2 osoby - informacje

Co zawiera prezent?
- 1 noc w Apartamencie;
- Śniadanie;
- Romantyczną kolację przy świecach z lampką wina;
- Zwiedzanie zamku, Palmiarni i Starej Kopalni;
- Słodką niespodziankę w pokoju.

Oferta ważna jest przez cały rok, we wszystkie dni tygodnia, z wyłączeniem Wielkanocy i okresu świąteczno-noworocznego: od 23 do 31 grudnia.

Jak wyposażony jest Apartament?
Apartament w Zamku Książ posiada: biurko, sofę, telefon, wieszak na ubrania, wnękę kuchenna wraz z zestawem do parzenia kawy i herbaty oraz łazienkę z wanną lub prysznicem oraz niezbędne przybory toaletowe.

Ile trwa doba hotelowa?
Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16:00, a kończy o godzinie 11:00.

Czy istnieje możliwość przyjazdu z dziećmi?
Tak, obiekt akceptuje dzieci w każdym wieku. Warunki realizacji z dziećmi ustalane są bezpośrednio z Wykonawcą na etapie dokonywania rezerwacji. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.

Czy istnieje możliwość przyjazdu ze zwierzętami?
Tak, zwierzęta są akceptowane. Warunki realizacji z pupilem ustalane są bezpośrednio z Wykonawcą na etapie dokonywania rezerwacji. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.

Czy na miejscu znajduje się parking?
Tak, na miejscu jest parking, jednak jest on dodatkowo płatny.

Nocleg w Zamku Książ - Voucher na prezent

Chcecie celebrować swoją miłość po królewsku? Przeżyjcie romantyczne chwile w pięknym hotelu, ulokowanym na terenach przedzamcza Zamku Książ. Odwiedźcie położoną pośród zapierającej dech w piersiach przyrody twierdzę z XIII wieku. Wspólnie przeżyjcie cudowne chwile, przechadzając się po magicznej palmiarni powstałej ponad sto lat temu z inicjatywy ostatniego przedstawiciela rodu Hochbergów - Jana Henryka XV. Wasz pobyt na 1 noc dla 2 osób to okazja, by zanurzyć się w bogactwie historii, doświadczając iście królewskich wrażeń. Poczujcie się jak książęca para podczas noclegu w Zamku Książ.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wałbrzych

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 doba hotelowa. Doba hotelowa zaczyna się o 16:00, a kończy o 11:00.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Voucher zapewnia: 1 noc w Apartamencie, śniadanie, romantyczną kolację przy świecach z lampką wina, zwiedzanie zamku, Palmiarni i Starej Kopalni, słodką niespodziankę w pokoju. Oferta ważna jest przez cały rok, we wszystkie dni tygodnia, z wyłączeniem Wielkanocy i okresu świąteczno-noworocznego: od 23 do 31 grudnia. Palmiarnia znajduje się około 2 km od Zamku.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Hotel Zamkowy

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Krystyna K.

Opis ofert w pełni zgodny z tym co otrzymaliśmy. Miły kontakt jeszcze przed naszym przyjazdem w celu uzgodnienia szczegółów naszych preferencji. Obiekt czysty bez zastrzeżeń, a kolacja smaczna. Polecam.

Urszula W.

Książ i cała okolica zrobiły na nas duże wrażenie. Jednakże w hotelu spotkało nas kilka niespodzianek: wprowadzono nas w błąd w kwestii zwiedzania zamku, romantyczna kolacja nie była ustalona z restauracją-po przybyciu na nią okazało się, że nikt o niczym nie wie. Na szczęście kolacja się odbyła, była pyszna i byliśmy profesjonalnie obsłużeni.

Zobacz inne propozycje