Masaż Aromaterapeutyczny Całego Ciała | Kielce

1 2 3 4 5 (1)
Kielce
1 os.

139 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcesz poprawić sobie nastrój i poczuć, jak wypełnia Cię wewnętrzna harmonia? Mamy na to sposób! Masaż Aromaterapeutyczny Całego Ciała sprawi, że staniesz się bardziej zrelaksowana i wypoczęta. Aromaterapia znakomicie wpływa na zmysł węchu, a także na ogólny stan skóry. To droga do regeneracji zarówno ciała, jak i umysłu! W zależności od nastroju i upodobań, wraz z fizjoterapeutką dobierzecie zapachowe olejki. Dzięki uspokajającemu aromatowi czas zabiegu z pewnością wypełni refleksja i odprężenie. Ten masaż przeniesie Cię na nowy, głębszy poziom relaksu. Dzięki wewnętrznemu spokojowi, po zabiegu z łatwością stawisz czoła wyzwaniom, jakie rzuca codzienność! Doświadcz delikatnej głębi spokoju.

Prezent obejmuje:

  • Dobór olejków wraz z fizjoterapeutką,
  • Masaż całego ciała na 100% olejku eterycznym.

Chcesz zaskoczyć bliską osobę, ale potrzebny Ci jest pomysł na prezent? Podaruj nietuzinkowy upominek! Podarunek w formie przeżycia to ogromna dawka pozytywnych emocji. Szukasz propozycji na prezent na Walentynki dla dziewczyny? Masaż Aromaterapeutyczny Całego Ciała uszczęśliwi każdą kobietę. To także znakomity prezent dla chłopaka, który pragnie relaksu! Zabieg ten pozwoli obdarowanej osobie odprężyć się i zrelaksować. Ten prezent to miłe chwile pozostające w pamięci na długi czas.


Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: nadciśnienie, ciąża, uczulenie na składniki kosmetyku.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.