Masaż Relaksacyjny (90 minut) | Ruda Śląska

0.0 0 Opinii

Masaż Relaksacyjny (90 minut) | Ruda Śląska


Ruda Śląska
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

179,99 zł

179,99 zł

O prezencie

Czujesz się zestresowana i wiesz, że przydałby Ci się czas, który poświęcisz na odpoczynek? Zrelaksuj się w królewskim stylu! Zapraszamy na wyjątkowy Masaż Relaksacyjny (90 minut) w Rudzie Śląskiej. Doświadczona masażystka będzie wykonywać go powolnymi ruchami, które działają uspokajająco i antystresowo. Pozbądź się napięcia na ciele i przekonaj się, jakie doskonałe efekty zapewni Ci masaż, łączący elementy klasyczne i energetyczne. Postaw na przyjemny odpoczynek!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Masaż Relaksacyjny. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby. Do dyspozycji osoby masowanej będą: jednorazowa bielizna, jednorazowe klapki, ręczniki, woda mineralna, herbata i kawa.

Ile czasu potrwa masaż?
Masaż potrwa 90 minut.

Jakie części ciała będą masowane?
Jest to relaksacyjny masaż całego ciała.

Masaż Relaksacyjny (90 minut) | Ruda Śląska to świetny prezent dla ukochanej na urodziny. Wyjście do salonu spa, w którym profesjonalna masażystka zadba o ciało i duszę, to mocno relaksujące przeżycie, które pozwala się wyciszyć i nabrać energii do działania. Wybierz odprężającą przygodę dla swoich bliskich i przekonaj się, że spełnianie marzeń jest proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ruda Śląska

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

90 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Masaż Relaksacyjny jest masażem całego ciała.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Relax SPA

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.