Masaż Relaksacyjny dla Dwojga | Wrocław

0.0 0 Opinie

Masaż Relaksacyjny dla Dwojga | Wrocław


Wrocław
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

329,99 zł

329,99 zł

O prezencie

Pomysł na romantyczną randkę we dwoje lub uczczenie ważnego dla Was dnia? Weźcie udział w wyjątkowym Masażu Relaksacyjnym dla Dwojga w Krakowie i pozwólcie sobie na głębokie odprężenie. Klimatyczna muzyka, przyjemny zapach olejków aromaterapeutycznych i kojący blask świec – dzięki takiemu połączeniu odpocznie zarówno Wasze ciało, jak i umysł. Podarujcie sobie wyjątkowy czas we wspólnym towarzystwie i poczujcie się cudownie zrelaksowani.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Masaż Relaksacyjny Całego Ciała. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób, które korzystają z niego jednocześnie.

Jak długo trwa przeżycie?
Przeżycie trwa 65 minut, z czego 5 minut to przygotowanie do zabiegu, a 60 minut - sam masaż.

Masaż Relaksacyjny dla Dwojga | Wrocław to idealna propozycja dla przyjaciół czy pary, którzy czują się spięci i potrzebują chwili dla siebie. Godzinny zabieg pozwoli im skupić się choć przez chwilę wyłącznie na sobie, odpręży ciało i umysł, a dodatkowo pozwoli spędzić wspólnie czas. To świetny pomysł na prezent z okazji Rocznicy, Urodzin czy Walentynek.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę oraz ręcznik.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób, które korzystają z niego jednocześnie. W gabinecie masażu znajduje się łazienka z prysznicem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Natural Beauty Masaż&Spa

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.