Lot Zapoznawczy w Symulatorze dla Rodziny | Poznań

0.0 0 Opinie

Lot Zapoznawczy w Symulatorze dla Rodziny | Poznań


Poznań
3-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

499,00 zł

499,00 zł

O prezencie

Szukacie pomysłu na ciekawie spędzony czas całą rodziną? Uwielbiacie samoloty i zawsze zastanawialiście się jak to jest pilotować samolot? Zapraszamy na Lot w Symulatorze dla Rodziny! Zasiądźcie za sterami pasażerskiego samolotu i poprowadźcie tę stalową maszynę! Realistycznie odwzorowany kokpit oraz możliwość wybrania warunków pogodowych spowoduje, iż będzie to niezapomniana przygoda! Doskonała zabawa dla małych i tych większych! Podbijcie razem niebiosa!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje: wstęp teoretyczny przed lotem (zapoznanie się z kokpitem, omówienie scenariuszy), opiekę instruktora, 60-minutowy lot zapoznawczy w symulatorze lotu, kartę pokładową, dla 3-4 osób.

Czy dzieci mogą same skorzystać z prezentu?
Osoby poniżej 13 roku życia mogą korzystać z Symulatora Lotów wyłącznie pod opieką osób dorosłych (opiekunów prawnych), a osoby poniżej 18 roku życia muszą uzyskać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego.

Czy wiesz, że…
Symulator, na którym odbędziesz swoją podniebną przygodę, służy prawdziwym pilotom do szkoleń!

Lot w Symulatorze dla Rodziny sprawdzi się jako:
prezent dla rodziców, prezent dla dzieci, prezent świąteczny.

Szukasz pomysłu na wyjątkowe przeżycia dla całej rodziny? Lot w Symulatorze dla Rodziny to doskonała okazja, aby w realistycznych warunkach poprowadzić samolot pasażerski! Doskonale sprawdzi się jako prezent dla rodziców lub dzieci! Idealny podarunek świąteczny lub urodzinowy! Jego zalety docenią Ci najmłodsi oraz Ci trochę starsi! Wspaniała zabawa gwarantowana!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

5minut na zapoznanie się z kokpitem +55 minut lotu (60 minut)

Uczestnicy

3-4 osób.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Osoby poniżej 13 roku życia mogą korzystać z Symulatora Lotów wyłącznie pod opieką osób dorosłych (opiekunów prawnych), a osoby poniżej 18 roku życia muszą uzyskać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Warunkiem odbycia lotu jest zapoznanie się z Regulaminem GearUP!, dostępnym pod adresem http://www.gearup.aero/regulamin/. Kokpit to wyjątkowo wierna replika prawdziwego samolotu, gdzie wszystkie kontrolki, przełączniki, wyświetlacze i dźwignie działają dokładnie tak, jak w rzeczywistości! Pamiętajcie, aby pojawić się na odprawie najpóźniej 15 minut przed planowanym lotem!


Sprawdź na mapie


Realizacja

GearUP!

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.