Lot Zapoznawczy w Symulatorze dla Przyjaciół | Poznań

0.0 0 Opinii

Lot Zapoznawczy w Symulatorze dla Przyjaciół | Poznań


Poznań
2-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

499,00 zł

499,00 zł

O prezencie

Szukacie pomysłu na ciekawą rozrywkę całą grupą? Samoloty pasażerskie budzą Wasz podziw? Zapraszamy na wyjątkowy Lot Zapoznawczy w Symulatorze dla Przyjaciół! Zasiądźcie za sterami samolotu pasażerskiego i poprowadźcie tę maszynę w przestworza! Wiernie odwzorowany kokpit pozwoli Wam na niesamowite doznania, takie jakie przeżywają prawdziwi piloci! Wybierzcie scenariusz według którego ma odbyć się lot oraz warunki pogodowe i bawcie się dobrze!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje: wstęp teoretyczny przed lotem (zapoznanie się z kokpitem, omówienie scenariuszy), opiekę instruktora, 60-minutowy lot zapoznawczy w symulatorze lotu, kartę pokładową, dla 3-4 osób.

Czy dzieci mogą skorzystać z prezentu?
Osoby poniżej 13 roku życia mogą korzystać z Symulatora Lotów wyłącznie pod opieką osób dorosłych (opiekunów prawnych), a osoby poniżej 18 roku życia muszą uzyskać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego.

Czy wiesz, że…
Boeing 737 przewiózł na całym świecie już ponad 12 bilionów pasażerów!

Lot Zapoznawczy w Symulatorze dla Przyjaciół sprawdzi się jako:
prezent dla grupy, prezent świąteczny, prezent dla przyjaciół.

Niesamowite przeżycia dla całej grupy? Lot Zapoznawczy w Symulatorze dla Przyjaciół to doskonała okazja na wspólną zabawę! Wiernie odwzorowany kokpit sprawia, iż jest to idealny prezent dla młodszych i starszych fanów latania! Doskonale sprawdzi się jako podarunek świąteczny dla przyjaciół bądź znajomych! Jest to podarunek na każdą pogodę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

5minut na zapoznanie się z kokpitem +55 minut lotu (60 minut)

Uczestnicy

2-4 osób.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Osoby poniżej 13 roku życia mogą korzystać z Symulatora Lotów wyłącznie pod opieką osób dorosłych (opiekunów prawnych), a osoby poniżej 18 roku życia muszą uzyskać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Warunkiem odbycia lotu jest zapoznanie się z Regulaminem GearUP!, dostępnym pod adresem http://www.gearup.aero/regulamin/. Kokpit to wyjątkowo wierna replika prawdziwego samolotu, gdzie wszystkie kontrolki, przełączniki, wyświetlacze i dźwignie działają dokładnie tak, jak w rzeczywistości! Pamiętajcie, aby pojawić się na odprawie najpóźniej 15 minut przed planowanym lotem!


Sprawdź na mapie


Realizacja

GearUP!

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.