JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Lot Zapoznawczy w Symulatorze dla Przyjaciół | Poznań

Lot Zapoznawczy w Symulatorze dla Przyjaciół | Poznań


Poznań
2-4 os.

499 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
499 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Szukacie pomysłu na ciekawą rozrywkę całą grupą? Samoloty pasażerskie budzą Wasz podziw? Zapraszamy na wyjątkowy Lot Zapoznawczy w Symulatorze dla Przyjaciół! Zasiądźcie za sterami samolotu pasażerskiego i poprowadźcie tę maszynę w przestworza! Wiernie odwzorowany kokpit pozwoli Wam na niesamowite doznania, takie jakie przeżywają prawdziwi piloci! Wybierzcie scenariusz według którego ma odbyć się lot oraz warunki pogodowe i bawcie się dobrze!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje: wstęp teoretyczny przed lotem (zapoznanie się z kokpitem, omówienie scenariuszy), opiekę instruktora, 60-minutowy lot zapoznawczy w symulatorze lotu, kartę pokładową, dla 3-4 osób.

Czy dzieci mogą skorzystać z prezentu?
Osoby poniżej 13 roku życia mogą korzystać z Symulatora Lotów wyłącznie pod opieką osób dorosłych (opiekunów prawnych), a osoby poniżej 18 roku życia muszą uzyskać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego.

Czy wiesz, że…
Boeing 737 przewiózł na całym świecie już ponad 12 bilionów pasażerów!

Lot Zapoznawczy w Symulatorze dla Przyjaciół sprawdzi się jako:
prezent dla grupy, prezent świąteczny, prezent dla przyjaciół.

Niesamowite przeżycia dla całej grupy? Lot Zapoznawczy w Symulatorze dla Przyjaciół to doskonała okazja na wspólną zabawę! Wiernie odwzorowany kokpit sprawia, iż jest to idealny prezent dla młodszych i starszych fanów latania! Doskonale sprawdzi się jako podarunek świąteczny dla przyjaciół bądź znajomych! Jest to podarunek na każdą pogodę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

5minut na zapoznanie się z kokpitem +55 minut lotu (60 minut)

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Osoby poniżej 13 roku życia mogą korzystać z Symulatora Lotów wyłącznie pod opieką osób dorosłych (opiekunów prawnych), a osoby poniżej 18 roku życia muszą uzyskać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Warunkiem odbycia lotu jest zapoznanie się z Regulaminem GearUP!, dostępnym pod adresem http://www.gearup.aero/regulamin/. Kokpit to wyjątkowo wierna replika prawdziwego samolotu, gdzie wszystkie kontrolki, przełączniki, wyświetlacze i dźwignie działają dokładnie tak, jak w rzeczywistości! Pamiętajcie, aby pojawić się na odprawie najpóźniej 15 minut przed planowanym lotem!LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.