JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

High Dream Jump | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

High Dream Jump | Warszawa

Warszawa
1 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jesteś osobą zdeterminowaną do tego, aby wzbogacać swoje życie o nowe ekstremalne doświadczenia? High Dream Jump to atrakcja dla tych, którzy nie znoszą niedoboru adrenaliny we krwi. Skok z rampy ustawionej na wysokości 30 metrów zagwarantuje Ci całą sekundę swobodnego spadania. W przeciągu tej krótkiej z pozoru chwili doznasz więcej silnych wrażeń niż wielu ludzi przez całe swoje życie. Udowodnij, że nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych!

 Co obejmuje prezent?

Skok z 30 metrowej wieży.

Jak przebiega realizacja?

Osoba obdarowana przechodzi instruktaż dotyczący zasad bezpieczeństwa i podpisuje oświadczenie dotyczące stanu zdrowia. Następnie zakładane są uprzęże, udajecie się na wieże i oddajesz skok. 

Czy są jakieś przeciwwskazania do skoku?

Kontuzje, urazy układu mięśniowo-kostnego, problemy z układem krążenia i oddychania, ciąża oraz przebywanie pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

High Dream Jump sprawdzi się jako:

prezent na 18stkę, prezent dla ukochanego, prezent na wieczór kawalerski.

High Dream Jump to prezent marzeń dla tych osób, które z pokonywania kolejnych barier w swoim uczyniły życiową pasję. Jest to podarunek dający gwarancje tego, że poziom adrenaliny we krwi podskoczy do niespotykanych dotąd rozmiarów. Dla każdego miłośnika mocnych doznań, taki ekstremalny prezent będzie wspaniałą przygodą.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubrania powinno być wygodne i nieograniczające ruchów.

Czas trwania

30 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Osoby niepełnoletnie, powyżej 13 roku życia mogą oddawać skoki tylko w obecności rodzica lub opiekuna prawnego. Przeciwwskazania do skoków mają osoby z kontuzjami, urazami układu mięśniowo-kostnego, problemami z układem krążenia i oddychania, kobiety w ciąży oraz osoby pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Skok odbywa się z rampy, której górna platforma znalazła się 30 metrów nad ziemią. To o 4 metry wyżej i cała sekunda swobodnego lotu więcej niż "klasyczny" Dream Jump w tej lokalizacji.


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.