JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Degustacja Tennessee Whiskey dla Dwojga Plus | Trójmiasto

Degustacja Tennessee Whiskey dla Dwojga Plus | Trójmiasto


Sopot
2 os.

349 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
349 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Czy wiecie, jak interesującym doświadczeniem może być porównywanie różnych rodzajów whiskey? Ten rodzaj trunków charakteryzuje bardzo ciekawy smak i intensywny aromat. Z tego względu, wybiera się go w sytuacjach, kiedy mamy ochotę sączyć drinka, ciesząc się jego walorami. Wielu barmanów stwierdzi: „powiedz mi co pijesz, a powiem Ci kim jesteś”. Jest w tym dużo racji, ponieważ dobrą whiskey potrafią docenić osoby z klasą i pasjonaci. Podczas degustacji, będziecie mieli możliwość spróbowania i porównania różnych rodzajów alkoholu. Dzięki temu wybierzecie taki, który najlepiej pasuje do Waszej osobowości. Bawcie się dobrze!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje degustację 6 rodzajów Whiskey Tennessee z półki konesera oraz drinka Lynchburg Jar dla dwóch osób.

Jak wygląda realizacja prezentu?

Podczas degustacji serwowany jest zestaw obejmujący 6 różnych rodzajów whiskey o pojemności 20 ml dla każdej z osób, na koniec podany zostaje drink.

W jakie dni można skorzystać z prezentu?
Realizacja prezentu odbywa się od niedzieli do czwartku w godzinach 12:00-00:00 oraz w piątki i sobotę od 12:00 do 19:00. Wymagana rezerwacja na minimum 2 dni przed realizacją.

Jakie alkohole obejmuje zestaw degustacyjny z półki konesera?

Degustacja składa się z Jack Daniel’s Single Barrel Select, Jack Daniel Single Barrel Rye, Jack Daniel’s Unaged Tennessee Rye Batch 001, Jack Daniel’s Rested Tennessee Rye Batch 002, Jack Daniel’s Special Edition White rabbit Saloon i Jack Daniel’s Honey.

Degustacja Whiskey dla Dwojga Plus sprawdzi się jako:

prezent dla dwojga, podarunek na urodziny, upominek dla niego, prezent na imieniny.

Degustacja Whiskey dla Dwojga Plus to ciekawy prezent dla kolegi. Daje możliwość porównania kilku oryginalnych trunków i odkrycia ich niepowtarzalnych walorów. Taki podarunek może się sprawdzić jako prezent urodzinowy bądź upominek z okazji imienin. Dzięki temu, że jest bardzo uniwersalny, trafi w gusta każdego faceta – bardziej pasuje jednak do dojrzałych mężczyzn.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Sopot

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 1-1,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Degustacja składa się z Jack Daniel’s Single Barrel Select, Jack Daniel Single Barrel Rye, Jack Daniel’s Unaged Tennessee Rye Batch 001, Jack Daniel’s Rested Tennessee Rye Batch 002, Jack Daniel’s Special Edition White rabbit Saloon i Jack Daniel’s Honey. Prezent przeznaczony dla osób pełnoletnich. Realizacja prezentu odbywa się od niedzieli do czwartku w godzinach 12:00-00:00 oraz w piątki i sobotę od 12:00 do 19:00. Wymagana rezerwacja na minimum 2 dni przed realizacjąLISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Robert

Bardzo miło spędzony czas. Pracownicy Whiskey On The Rocks super przygotowali degustację.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.