(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Love Luxury

Kto z nas nie marzył o tym, aby w ciepłe letnie popołudnie wsiąść za kierownicę samochodu i wyruszyć w stronę zachodzącego słońca? Muzyka w głośnikach, dobre towarzystwo i wiatr wpadający przez otwarte okna. Taki scenariusz będzie jeszcze lepszy, jeśli dodamy do tego odpowiedni, klimatyczny samochód! Czerp radość z przemierzania kolejnych kilometrów w klasyce włoskiej motoryzacji Fiacie 500! Dzięki Love Luxury masz teraz możliwość wypożyczenia tego samochodu w kilku wariantach. Myślisz o krótkiej, kilkugodzinnej przejażdżce, aby poczuć wyjątkową włoską jakość? A może planujesz dłuższą trasę i chodzi Ci po głowie Weekendowa Wycieczka? Teraz to wszystko jest na wyciągnięcie ręki! Nie zastanawiaj się i zaplanuj wspaniałą podróż!
Szukaj po kategorii

Love Luxury Lublin - przejażdżka Fiatem

Jesteś fanem włoskiej motoryzacji? Lubisz kompaktowe auta? Love Luxury to miejsce stworzone dla Ciebie! Samochody marki premium w jednym miejscu. Zapnij pasy, wygodnie zasiądź za kierownicą i wyrusz na motoryzacyjną przygodę, rozkoszując się pięknymi widokami zachodzącego słońca.

Love Luxury - jazda Fiatem 500 w Lublinie

Przejażdżka Fiatem 500 to idealny pomysł na świetną zabawę! To idealne prezent dla każdego fana motoryzacji. Wynajmij na określony czas ten wyjątkowy samochód i poznaj kunszt artystyczny wykonawców. Obierz samochód i ciesz się magicznym czasem. To jak, skusisz się na przejażdżkę?

Fiat 500 Lublin: Love Luxury

Pasjonaci motoryzacji z wyjątkową wypożyczalnią samochodów. Szukasz miejsca, w którym nie musisz martwić się od drobnostki? To właśnie jest to miejsce! Niewielkie spóźnienie, czy nieumyte auto nie jest przeszkodą, za którą będziesz musiał płacić. Wybierz się do miejsca, w którym obsługa jest na najwyższym miejscu.