eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Całodzienna Wycieczka Fiatem 500 | Lublin

0.0 0 Opinii

Całodzienna Wycieczka Fiatem 500 | Lublin


Lublin
1-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,00 zł

149,00 zł

O prezencie

Chcesz przekonać się na własnej skórze, jak wyjątkowe są włoskie auta? Wypożycz Fiata 500 i przetestuj to cudo motoryzacji! Wybierz trasę, rozsiądź się wygodnie i podziwiaj widoki. Zabierz kogoś bliskiego i wyruszcie na wspaniałą przygodę. Zrelaksuj się i zapomnij o codzienności, skup swoje myśli wyłącznie na drodze i pięknym samochodzie, który prowadzisz. Niech wszystkie troski zostaną za Tobą, a pozytywna energia niech towarzyszy Ci przez całą podróż.

Co obejmuje prezent?
Prezent zawiera wynajem Fiata 500 na dobę.

Jakie warunki należy spełnić?
Wymogiem uczestnictwa jest ukończenie 21- roku życia i posiadanie prawa jazdy kategorii B min 3 lata oraz wniesienie kaucji w kwocie - 500 zł.

Czy wiesz, że…
Fiat 500 trafił do Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku. Egzemplarz, który trafił do muzeum, to pokryty pastelowym, beżowym lakierem Fiat 500 F pochodzący z najgorętszego okresu produkcji "pięćsetki", czyli lat 1965-1972.

Całodzienna Wycieczka Fiatem 500 sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, podarunek na święta, prezent na rocznicę.

Szukasz prezentu na urodziny dla prawdziwego pasjonata motoryzacji? A może nie wiesz co podarować na święta? Całodzienna Wycieczka Fiatem 500 to doskonały prezent dla każdego fana samochodów. Podaruj wyjątkowy prezent na rocznicę, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci! Spraw swoim bliskim radość.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

24 godziny

Uczestnicy

1-4 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Do realizacji prezentu niezbędne są: prawo jazdy kat. B- posiadane minimum 3 lata (osoba obdarowana musi mieć ukończone 21 lat), dowód osobisty, kaucja. Najpóźniej w dniu wynajmu samochodu pobierana jest kaucja w wysokości 500 zł na poczet ewentualnych szkód (zwrotna przy oddawaniu samochodu). Paliwo nie jest wliczone w cenę prezentu (samochód na start będzie zatankowany do pełna i z takim samym poziomem paliwa powininen zostać zwrócony). Wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna.

 

 

 


Sprawdź na mapie


Realizacja

Love Luxury

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje