Kamsport

Sport to zdrowie, a uprawiany w świetnym miejscu i z dobrą ekipą, to w dodatku super zabawa! Odwiedź szkołę tenisa Kampsport, wybierz dogodną lokalizację spośród 4 miejsc na terenie Warszawy i trenuj u boku najlepszych! Tutaj każdy znajdzie odpowiednie zajęcia dla siebie! Dopiero zaczynasz przygodę z tenisem i chcesz poznać poprawną technikę, aby nie nabrać złych nawyków? Wybierz Podstawowy Kurs Gry w Tenisa i czerp z gry samą przyjemność! Będziesz mieć okazję poćwiczyć z doświadczonym instruktorem, który wprowadzi Cię w tajniki pracy na korcie. A jeśli ogrywasz już wszystkich kolegów i chcesz się rozwijać dalej, wybierz Kurs Rozszerzony Gry w Tenisa i zdobądź cenne umiejętności na lata! Tego się nie zapomina. Chwyć rakietę i graj jak nasi mistrzowie Agnieszka Radwańska i Jerzy Janowicz!
Szukaj po kategorii

Kamsport - Tenis w Warszawie

Marzysz, by poczuć się jak Rafael Nadal lub Roger Federer? To właśnie tutaj w Kamsport nauczysz się niezwykłych forhendów, backhandów i poczujesz się jak prawdziwy tenisista! Chwyć w dłoń rakietę i przekonaj się o swoich możliwościach. Może właśnie korty tenisowe okażą się Twoim miejscem na ziemi?

Kamsport Warszawa - lekcja gry w tenisa

Wejdź na kort i spróbuj swoich sił. Z pomocą doświadczonego instruktora zrozumiesz podstawowe pojęcia i techniki. Indywidualny trening tenisa to świetna okazja do rozpoczęcia swojej przygody z tym niezwykle energetycznym sportem. Wspólnie czerp z nami radość z uprawiania sportu!

Kamsport - nauka gry w tenisa

Indywidualne podejście zgodne z najnowszym nauczaniem tenisa ziemnego – to coś, co znajdziesz w tym miejscu! Uprawnieni trenerzy ciągle poszerzający swoją wiedzę- to dzięki nim nie będziesz chciał zejść z kortu. Wybierz rodzaj nawierzchni i rozpocznij przygodę z tym pięknym sportem!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.