Fundacja Biało-Czerwone Skrzydła

Jeśli zawsze marzyłeś o podbijaniu przestworzy i przecinaniu obłoków chmur niczym Maverick z filmu "Top Gun", to znamy kogoś, dzięki komu będzie to możliwe! Piloci z Fundacji Biało-Czerwone Skrzydła to bez dwóch zdań ludzie o stalowych nerwach. Po przeszkoleniu Cię z zasad bezpieczeństwa i omówieniu wszystkich procedur związanych z lotem wsiądziesz na pokład legendarnej maszyny TS 11 - Iskra bis D. To od Ciebie zależy, czy będzie to spokojniejszy lot widokowy, czy jednak postawisz na prawdziwie ekstremalne doznanie i zdecydujesz się na Akrobacyjny Lot Zapoznawczy Odrzutowcem. Miałeś kiedyś okazję widzieć szalone wyczyny pilotów i ich maszyn na pokazach typu Air Show? Teraz sam znajdziesz się w samym środku akcji i poczujesz moc przeciążeń, na które wystawieni są zawodowi piloci!
Szukaj po kategorii

Fundacja Biało-Czerwone Skrzydła

Fundacja Biało- Czerwone Skrzydła to miejsce, gdzie spotkasz pasjonatów latania oraz odkryjesz prawdziwe zamiłowanie do latania! Właśnie tutaj poznasz przeróżne samoloty wojskowe oraz będziesz miał okazję wsiąść na pokład maszyny i ruszyć w przestworza.

Lot odrzutowcem z Fundacją Biało-Czerwone Skrzydła

Spokojny lot zapoznawczy czy może pełen przygód lot akrobacyjny? Przeżycie dopasuj do swoich potrzeb! Wykwalifikowany personel techniczny zapozna Cię z samolotem, w którym przeżyjesz niezapomniane chwile. Wraz z pilotem omówcie plan lotu i ruszajcie wspólnie w niebo!

Powietrzna przygoda: Fundacja Biało-Czerwone Skrzydła

Fundacja Biało- Czerwone Skrzydła działa już od 2014 roku. To tu spotkasz tak wyjątkowe maszyny, jak TS – 11 czy Aero AT-3. Piloci samolotowi i szybowcowi z długoletnim stażem to gwarancja bezpieczeństwa w przestworzach. Poszybuj w wyjątkowej powietrznej formacji.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.