Fighters Fitness

Szukasz miejsca, w którym z łatwością nauczysz się samoobrony oraz zadbasz o odpowiedni trening? Fighter's Fitness to profesjonaliści, którzy o sztukach walki wiedzą wszystko. Założyciel klubu, Istvan już od ponad 20 lat trenuje różne style i sztuki walki, zarażając nowych ludzi swoją pasją. Misją tego miejsca jest przekazywanie wiedzy o tym, jak skutecznie się bronić. Z ich usług korzystają osoby w każdym wieku, wykonujący różne zawody. Połączenie treningu ze zdobywaniem praktycznej wiedzy o samoobronie to ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu i sposób, by czuć się znacznie bezpieczniej. Idealny prezent lub przeżycie, z którego warto skorzystać samemu!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Fighter's Fitness – poznaj techniki samoobrony

Fighter's Fitness to miejsce stworzone z pasji do sztuk walki. Rodzinna atmosfera, profesjonalne podejście do uczestników zajęć i satysfakcja z postępów. Właśnie to znajdziesz w warszawskim klubie Fighter's Fitness, którego siedziba mieści się na Bemowie i wyposażona jest w maty, tarcze, łapy, worki bokserskie, kettlebells oraz inne sprzęty niezbędne podczas treningów. Odwiedź Fighter's Fitness Club stworzony przez grupę przyjaciół, którego założycielem jest Istvan Nagy, trenujący sztuki walki od ponad 20 lat. Zacznij swoją przygodę pod okiem doświadczonych instruktorów i poznaj tajniki samoobrony!

Krav Maga i Defendo z Fighter's Fitness w Warszawie

Odwiedź Fighter's Fitness i wybierz zajęcia odpowiednie dla siebie. Skuś się na zajęcia z Krav Magi i przekonaj się, na czym polega jedna z najlepszych technik samoobrony na świecie. Przyjdź na jeden trening albo skuś się na miesięczny karnet, który pozwoli poczuć Ci się bezpiecznie niezależnie od sytuacji! W Fighter's Fitness możesz również wziąć udział w zajęciach z Defendo – nowoczesnego systemu samoobrony, którego korzenie sięgają aż starożytności. Trening indywidualny czy grupowy? W pojedynkę czy z bliską Ci osobą? Zdecyduj sam i weź udział w zajęciach prowadzonych przez profesjonalistów z Fighter's Fitness.

Krav Maga i Defendo – na czym polegają?

Krav Maga to system walki, korzystający z najskuteczniejszych technik pochodzących między innymi z boksu, jiu jitsu, judo, muay thai, i zapasów. Podstawowym elementem Krav Magi jest samoobrona, charakteryzująca się bezpośredniością i szybkością reakcji. Na treningach Krav Magi praca skupia się na wypracowywaniu pamięci mięśniowej, pozwalającej na bezwarunkowy odruch obronny w konkretnej sytuacji. Głównym celem Krav magi jest pozbawienie napastnika możliwości ataku. Defendo to natomiast system samoobrony, polegający na opanowaniu minimalnej ilości technik potrzebnych do zatrzymania ataku napastnika. Defendo uczy oceny potencjalnego zagrożenia i podejmowania szybkiej reakcji obronnej jeszcze przed jego pojawieniem się. W Fighter Fitness Warszawa możesz poznać oba!

Samoobrona pod okiem profesjonalistów z Fighter's Fitness

Zdecyduj, którą z technik samoobrony chcesz poznać i wybierz się na trening pod okiem instruktorów z warszawskiego Fighter's Fitness. Wizyta w klubie na Bemowie to gwarancja doskonałej zabawy, pełnej profesjonalnej wiedzy i wskazówek. Dzięki Fighter's Fitness poczujesz się bezpiecznie w każdej sytuacji! Krav Maga, czy Defendo? Zdecyduj sam i ciesz się pewnością siebie, gdziekolwiek będziesz.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.