Szkoła Spadochronowa Skoczek

W pogoni za ekstremalnymi doświadczeniami dotarłeś już do momentu, w którym nie wiesz jak podnieść poprzeczkę o poziom wyżej? W takim razie to najwyższy czas, aby wzbić się w przestworza na pokładzie samolotu i zadbać o porządny zastrzyk adrenaliny! Skok ze spadochronem to zdecydowanie coś, co zarezerwowane jest tylko dla nielicznych! Takich, którzy nie odczuwają lęku, nawet będąc kilka tysięcy metrów nad ziemią! Szkoła Spadochronowa Skoczek oferuje Ci możliwość przeżycia tego niesamowitego doświadczenia w dwóch lokalizacjach. W znajdującym się pod Warszawą Przasnyszu lub w położonym w górach Nowym Targu!
Szukaj po kategorii

Szkoła Spadochronowa Skoczek

Będąc dzieckiem, marzyłeś, żeby latać? Może pora przestać marzyć i zacząć działać? Szkoła Spadochronowa Skoczek pomoże Ci spełnić Twoje marzenia. Podejmij wyzwanie, wznieś się do nieba i poczuj się wolny jak ptak, obserwując świat z zupełnie innej perspektywy.

Skok ze spadochronem w Przasnyszu i Nowym Targu - Szkoła Spadochronowa Skoczek

Skoki wykonywane są na dwóch największych lotniskach w Polsce. Z dala od przeszkód terenowych oraz samolotów pasażerskich. Wykonasz skok z jednym z doświadczonych i profesjonalnych instruktorów, którzy mają na swoim koncie tysiące skoków. Wzniesiesz się na wysokość 4000 m i już tylko jeden krok dzieli Cię od swobodnego lotu, podczas którego możesz cieszyć się niesamowitymi widokami.

Skok spadochronowy ze Szkołą Spadochronową Skoczek

Instruktorzy ze Szkoły Spadochronowej Skoczek to ludzie pełni pasji i niekończącej się energii. Przygotuj się na dużą dawkę adrenaliny, którą będziesz mógł przeżywać ciągle na nowo, oglądając zestaw zdjęć i film wykonany kamerką GoPro przez instruktora.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.