Studio Trzynaście

Każdy z nas chciałby, aby wyjątkowe momenty w naszym życiu trwały wiecznie. Niestety czasu nie da się zatrzymać, ale jest sposób, abyśmy mogli wracać do nich zawsze, kiedy mamy na to ochotę. Profesjonaliści ze Studia Trzynaście we Wrocławiu zadbają o to, aby wybrana przez Ciebie tematyczna sesja była świetną zabawą, a jej efekty w postaci fenomenalnych zdjęć stały się idealnymi pamiątkami, które ozdobią Twój rodzinny album. Wymyśl temat przewodni, ustal z fotografem odpowiednią scenografię i daj ponieść się emocjom! Sesja w gronie najbliższych to także świetna zabawa i pomysł na wspólne spędzenie popołudnia. Przy sprzyjającej pogodzie może ona odbyć się w plenerze, co stanowi dodatkową atrakcję dla uczestników. Pozwól uchwycić najpiękniejsze chwile w obiektywie aparatu!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Studio Trzynaście we Wrocławiu

Studio Trzynaście z Wrocławia zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych sesji fotograficznych, w których uchwycone zostają wyjątkowe momenty z życia osób znajdujących się przed obiektywem aparatu. Indywidualne podejście do klienta sprawia, że każdy z nich poczuje się wyjątkowo, a jego sesja będzie jedyna w swoim rodzaju. Fotograf jest otwarty na sugestie, a plan zdjęciowy może zostać stworzony w profesjonalnym studiu, prywatnym domu lub nawet w plenerze. Zdjęcia wykonywane są najwyższej jakości sprzętem, a ich obróbka zajmuje niewiele czasu. Dzięki temu możesz otrzymać 20 fotografii po retuszu jeszcze tego samego dnia. Pamiętaj! Każda okazja jest dobra, aby ją uwiecznić. Wybierz swoją!

Studio13 Wrocław

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł uwiecznić na zdjęciach siebie lub swoich najbliższych w ramach tematycznej sesji zdjęciowej? Studio Trzynaście znajdujące się we Wrocławiu będzie idealnym wyborem. Szeroka oferta oraz profesjonalne podejście do klienta sprawią, że otrzymane fotografie z pewnością spełnią Twoje oczekiwania! Weź udział w Sesji Fotograficznej ""Moje Portfolio"" i przekonaj się, jak prezentujesz się przed aparatem w najróżniejszych odsłonach. Sama zdecyduj o swoim ubiorze! Przebieraj się, skacz, pozuj, po prostu dobrze się baw! Profesjonalna stylistka zadba o Twoją nienaganną fryzurę i makijaż. Wszystko po to, aby podkreślić Twoją wyjątkową urodę! Po wszystkim otrzymasz pamiątkę w postaci fotoksiązki lub odbitek oraz cyfrową wersję wykonanych zdjęć. A może niedawno przywitaliście nowego członka Waszej rodziny i chcielibyście tę chwilę zachować na zawsze? Rodzinna Sesja Zdjęciowa to idealna okazja, aby to zrobić! Wybierzcie temat przewodni zdjęć, scenografię i spędźcie emocjonujące popołudnie. Podarujcie sobie cyfrowe wspomnienie i wracajcie do niego zawsze, kiedy tylko będziecie mieć na to ochotę!

Sesje fotograficzne ze Studio Trzynaście we Wrocławiu

Ostatnio dużą popularność zdobywa fotografia natychmiastowa. Dla wielu artystów staje się ona bardzo ważnym środkiem wyrazu, a dla miłośników zdjęć świetnym gadżetem, pozwalającym na natychmiastową radość z wydrukowanych ujęć. Pionierem tego typu fotografii była firma Polaroid, która w 1947 roku stworzyła pierwszy aparat do natychmiastowej fotografii o nazwie „Land Camera". Natomiast artysta i fotograf Marco Christian Krenn wynalazł największy polaroid na świecie. Ogromny aparat o drewnianej konstrukcji waży 107 kg, a zdjęcia które można z niego natychmiastowo wydrukować, mają wymiar 51 × 61 cm. To już nie lada sztuka! Obecnie na rynku aparatów natychmiastowych jest bardzo wiele, a przyjemność jaką daje wywołanie zdjęcia zaraz po naciśnięciu migawki, jest wielka. Kto wie, może wkrótce fotografia analogowa zastąpi fotografię cyfrową i znów będzie wiodła prym.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.