Sesja Fotograficzna "we Dwoje" | Wrocław

0.0 0 Opinie

Sesja Fotograficzna "we Dwoje" | Wrocław


Wrocław
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

569,00 zł

569,00 zł

O prezencie

Jeśli uwielbiacie swoje towarzystwo i chcielibyście zatrzymać na zawsze wspólnie spędzone chwile, sprawdźcie, czym Was zaskoczy Sesja Fotograficzna "we Dwoje"! Wybierzcie się do profesjonalnego studio bądź do wybranej lokalizacji w plenerze, stwórzcie oryginalny scenariusz, wybierzcie odpowiednie stroje i zacznijcie rozrywkę. Zdobądźcie się na odrobinę szaleństwa i cieszcie się swoją obecnością. Pozwólcie profesjonaliście utrwalić Wasze uczucia na zdjęciach, by do końca życia moc powracać wspomnieniami do tego momentu. Wykorzystajcie ten czas w pełni i przekonajcie się na własnej skórze, że to nie tylko wyjątkowy dzień w doborowym towarzystwie, lecz także świetna zabawa. Nie zastanawiajcie się dłużej - zdecydujcie się już dziś!


Prezent obejmuje:

  • Sesję zdjęciową w studio lub plenerze,
  • 20 obrobionych graficznie zdjęć zapisanych na płycie CD,
  • 20 wydruków 15x21 cm.

 
Szukacie pomysłu na prezent dla Pary? Sesja Fotograficzna "we Dwoje" sprawdzi się idealnie! To oryginalny upominek na każdą okazję, zarówno na Rocznicę, Urodziny, jak i Święta. Z pewnością zachwyci wszystkich wielbicieli obiektywu - nie tylko Rodziców i Męża, lecz także Przyjaciół. Przekonajcie się sami, że gift musi być wyjątkowy i niezapomniany. Podarujcie bliskim wspomnienia i cieszcie się ich radością przez długi czas.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Do 3 godzin

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Zabierzcie ze sobą stroje i dodatki, które chcielibyście użyć podczas sesji. Sesja wykonywana jest w profesjonalnym studio bądz w plenerze. Po sesji otrzymacie 20 obrobionych graficznie zdjęć zapisanych na płycie CD oraz 20 wydruków 15x21cm.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Studio Trzynaście

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.