(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Życzenia Urodzinowe od Roberta Lewandowskiego | Cała Polska

Nowość Zobacz film
0.0 0 Opinii

Życzenia Urodzinowe od Roberta Lewandowskiego | Cała Polska


Cała Polska
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,00 zł

149,00 zł

O prezencie

Życzenia Urodzinowe od Roberta Lewandowskiego - Funwisher

Czy wiesz, że Robert Lewandowski może złożyć życzenia urodzinowe bliskiej Ci osobie? Wyobraź sobie jego minę, kiedy pokazujesz mu film z Robertem mówiącym do niego… Życzenia Urodzinowe od Roberta Lewandowskiego to nowoczesne rozwiązanie, które zaskoczy każdego solenizanta. Robert z uśmiechem na twarzy odbije piłką tyle razy, ile jest świeczek na torcie lub przekaże życzenia w Twoim imieniu. Zapewnij moc sportowych emocji dla wyjątkowego fana piłki nożnej. Niech rozegra kolejny rok życia po mistrzowsku!

Życzenia Urodzinowe od Roberta Lewandowskiego - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Życzenia Urodzinowe od Roberta Lewandowskiego.

Jak wyglądają życzenia?
Otrzymasz około dwuminutowy film ze spersonalizowanymi życzeniami urodzinowymi. Film zostanie przesłany w jakości Standard w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Jakie życzenia można otrzymać od Roberta Lewandowskiego?
Życzenia mogą zostać złożone z okazji urodzin.

Na czym polega personalizacja życzeń?
Filmik jest tworzony z użyciem Twoich wskazówek, które uzupełnisz w krótkim formularzu, a także zdjęć.

Jak szybko dostanę zamówiony film?
Twój film będzie gotowy w 24 godziny od złożenia zamówienia. Jeśli w tym czasie do Ciebie nie dotarł, sprawdź proszę skrzynkę e-mail oraz spam.

Czy bohater wypowie wybrane imię w trakcie filmu?
Tak będzie w przypadku gdy imię jest na liście wyboru „wybierz przywitanie”. Jeśli nie ma tu imienia klienta, lub nie zostanie wybrane z listy, to w większości scenariuszy imię pojawi się tylko wizualnie a klient usłyszy to co wybrał w polu „wybierz przywitanie” – np. „Witaj moja droga”.

Czy mogę pobrać zamówiony film?
Tak, masz możliwość pobrania filmu na dysk w terminie 30 dni od momentu zakończenia tworzenia życzeń. Po tym terminie film, który nie został pobrany zniknie.

Jak mogę wykorzystać swój Voucher i stworzyć życzenia?
W tym celu należy wymienić numer rezerwacyjny znajdujący się na Voucherze na indywidualny e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod. Otrzymany e-kod będzie zawierał instrukcję jak stworzyć życzenia.

Życzenia Urodzinowe od Roberta Lewandowskiego - Voucher na prezent

Życzenia Urodzinowe od Roberta Lewandowskiego sprawdzą się jako dodatek do prezentu dla fana piłki nożnej. Nie wiesz, jak urozmaicić prezent na urodziny? Robert zrobi to po mistrzowsku! Spersonalizowane życzenia od Lewego to super pomysł, który sprawi, że urodziny chłopaka będą niezapomnianym przeżyciem. Życzenia mistrza piłki nożnej gwarantują wspaniałe emocje. Wypijcie z Robertem zdrowie solenizanta!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 1-3 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Voucher zapewnia stworzenie filmu ze spersonalizowanymi życzeniami urodzinowymi. Film zostanie przesłany w jakości Standard w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Aby zrealizować Voucher należy wymienić kod rezerwacyjny na e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Funwisher

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje