Zakupy z Wizażystką | Lublin

Nowość
0.0 0 Opinie

Zakupy z Wizażystką | Lublin


Lublin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,99 zł

349,99 zł

O prezencie

Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiednich kosmetyków do Twojego typu cery i urody? Zakupy z Wizażystką pomogą Ci odświeżyć kosmetyczkę i w końcu zacząć korzystać z produktów przeznaczonych dla Ciebie. Profesjonalistka wybierze kosmetyki kolorowe, które sprawdzą się na Twojej twarzy oraz wskaże z jakich akcesoriów korzystać, aby makijaż był jeszcze bardziej efektowny. Zdecyduj jaki budżet chcesz przeznaczyć na zakupy i ciesz się nowymi kosmetykami, które sprawią, że makijaż stanie się o wiele prostszy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Zakupy z Wizażystką w określonym lub nieokreślonym budżecie. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jakie kosmetyki dobierze wizażystka?
Wizażystka pomoże dobrać kosmetyki kolorowe odpowiednie do typu cery i urody obdarowanej osoby.

Jak długo potrwają zakupy?
Przeżycie potrwa około 2 godzin.

Zakupy z Wizażystką | Lublin to przeżycie, które sprawdzi się jako prezent dla przyjaciółki. Zakupy z Wizażystką to idealny sposób, aby na nowo zorganizować swoją kosmetyczkę i dobrać produkty, które idealnie sprawdzą się do danego typu cery i urody.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 2 godzin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby. Voucher obejmuje Zakupy z Wizażystką w określonym lub nieokreślonym budżecie. Brak ograniczeń wiekowych. Podczas trwania przeżycia obdarowany wraz z wizażystką dobierze kosmetyki kolorowe odpowiednie do swojego typu cery i urody.


Sprawdź na mapie


Realizacja


0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.