Water Jetpack dla Przyjaciół (10 minut) | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinii

Water Jetpack dla Przyjaciół (10 minut) | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Poznań, Trójmiasto (okolice)
4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

598,00 zł

598,00 zł

O prezencie

Planujecie wypad nad wodę w gronie przyjaciół? Chcielibyście go urozmaicić i przeżyć przy tym niezwykłą przygodę, którą będziecie wspominać latami? A co powiecie na Water Jetpack dla Przyjaciół? Wskakujcie do wody, zakładajcie profesjonalny sprzęt i walczcie z grawitacją! Tak, to naprawdę możliwe - będziecie unosić się nad wodą! Sprzęt pozwala wznieść się na wysokość 10 metrów i osiągać zawrotną prędkość przy wykonywaniu przeróżnych ewolucji. Zobaczcie, kto z Was lepiej radzi sobie z tym niezwykłym plecakiem!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot na Water Jetpack. Przeżycie przeznaczone jest dla czterech osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Lot potrwa 10 minut.

Jak przebiega realizacja?
Najpierw instruktor przeprowadza krótkie szkolenie teoretyczne na temat bezpieczeństwa oraz techniki latania. Następnie osoba obdarowana zakłada niezbędny sprzęt i wchodzi do wody. Podczas realizacji instruktor ciągle kontroluje moc maszyny oraz może udzielać wskazówek, które poprawiają komfort lotu.

Water Jetpack dla Przyjaciół (10 minut) to wspaniały sposób na spędzenie wolnego czasu nad wodą. Wyjście nad wodę jeszcze nigdy nie było tak przyjemne - Water Jet Pack gwarantuje ogromne emocje i sprawia, że łatwo jest spełnić marzenia. Wybierz wymarzony prezent dla bliskich!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Poznań, Trójmiasto (okolice)

Obowiązujący strój

Prosimy o zabranie kostiumu kąpielowego i ręcznika.

Czas trwania

10 minut

Uczestnicy

4 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent realizowany jest w grupach i przeznaczony dla osób pełnoletnich lub za zgodą opiekuna prawnego. Ze względów bezpieczeństwa moc maszyny kontrolowana jest przez instruktora. Wjazd na miejsce realizacji może wiązać się z dodatkową opłatą parkingową. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

fly-board.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 10

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.