Water Jetpack dla Dwojga (10 minut) | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinii

Water Jetpack dla Dwojga (10 minut) | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Poznań, Trójmiasto (okolice)
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,00 zł

299,00 zł

O prezencie

Uwielbiacie szalone przygody, które dostarczają niezapomnianych wspomnień? A co powiecie na przeżycie, w którym pokonacie grawitację, a dodatkowo nieźle się ochłodzicie? Spełnijcie marzenia, korzystając z Water Jetpack. Przygotujcie się na niezapomnianą przygodę - odrzutowy plecak może polecieć aż 10 metrów do góry! Próbujcie wykonywać różne ewolucje i śmiejcie się przy tym do rozpuku. Przekonajcie się, kto z Was rozwinie większą prędkość! Zabierzcie ze sobą strój kąpielowy, bo przy tej zabawie można się nieźle pomoczyć!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot na Water Jetpack. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Lot potrwa 10 minut.

Jak przebiega realizacja?
Najpierw instruktor przeprowadza krótkie szkolenie teoretyczne na temat bezpieczeństwa oraz techniki latania. Następnie osoba obdarowana zakłada niezbędny sprzęt i wchodzi do wody. Podczas realizacji instruktor ciągle kontroluje moc maszyny oraz może udzielać wskazówek, które poprawiają komfort lotu.

Water Jetpack (10 minut) to doskonały prezent dla pary, która lubi aktywnie spędzać wolny czas. Wspólna, wodna przygoda to gwarancja świetnej zabawy i niezapomnianych emocji. Zobaczcie, jak świetnie można bawić się nad wodą i jednocześnie spełnić swoje marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Poznań, Trójmiasto (okolice)

Obowiązujący strój

Prosimy o zabranie kostiumu kąpielowego i ręcznika.

Czas trwania

10 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent realizowany jest w grupach i przeznaczony dla osób pełnoletnich lub za zgodą opiekuna prawnego. Ze względów bezpieczeństwa moc maszyny kontrolowana jest przez instruktora. Wjazd na miejsce realizacji może wiązać się z dodatkową opłatą parkingową. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

fly-board.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 8

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.