Water Jetpack (10 minut) | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinii

Water Jetpack (10 minut) | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Poznań, Trójmiasto (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,00 zł

149,00 zł

O prezencie

W dzieciństwie Twoim marzeniem było posiadanie odrzutowego plecaka, dzięki któremu można łatwo i szybko dostać się w różne miejsca? Nie warto porzucać dziecięcych marzeń, bowiem już teraz masz okazję, by wypróbować ten niezwykły sprzęt! Przeżyj niesamowitą przygodę, wybierając Water Jetpack! Pokonaj grawitację, unosząc się nad wodą i zostań piratem wodnym, osiągając zawrotne prędkości. Całe szczęście, że nad wodą nie ma fotoradarów…

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Lot na Water Jetpack. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Lot potrwa 10 minut.

Jak przebiega realizacja?
Najpierw instruktor przeprowadza krótkie szkolenie teoretyczne na temat bezpieczeństwa oraz techniki latania. Następnie osoba obdarowana zakłada niezbędny sprzęt i wchodzi do wody. Podczas realizacji instruktor ciągle kontroluje moc maszyny oraz może udzielać wskazówek, które poprawiają komfort lotu.

Water Jetpack (10 minut) to doskonały prezent dla łowców przygód. Przygoda pełna adrenaliny, świetna zabawa i naprawdę mnóstwo emocji - to wszystko sprawia, że Water Jetpack jest idealnym wyborem dla osób w każdym wieku. Zobacz, jak łatwo podarować czystą radość i spełnić marzenia bliskiej osoby!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Poznań, Trójmiasto (okolice)

Obowiązujący strój

Prosimy o zabranie kostiumu kąpielowego i ręcznika.

Czas trwania

10 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent realizowany jest w grupach i przeznaczony dla osób pełnoletnich lub za zgodą opiekuna prawnego. Ze względów bezpieczeństwa moc maszyny kontrolowana jest przez instruktora. Wjazd na miejsce realizacji może wiązać się z dodatkową opłatą parkingową. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

fly-board.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 10

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.