Water Fly 2w1 dla Przyjaciół (20 minut) | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinii

Water Fly 2w1 dla Przyjaciół (20 minut) | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Poznań, Trójmiasto (okolice)
4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1196,00 zł

1196,00 zł

O prezencie

Jesteście grupą znajomych, która uwielbia sporty wodne i chętnie korzysta z takich aktywności? A może przeciwnie - dopiero szukacie okazji, by urozmaicić pobyt nad wodą o dawkę solidnych emocji? W obu przypadkach świetnie sprawdzą się dwie maszyny, które z pewnością wywołają w Was ekscytację! Zapraszamy na Water Fly 2w1 dla Przyjaciół! Wybierzcie się nad wodę i wykorzystajcie do maksimum dwa sprzęty: Flyboard oraz Water Jetpack. Oba pozwolą Wam latać nad wodą, oba zapewnią niezapomnianą przygodę! Czym się różnią? Sprawdźcie sami podczas Waszej wymarzonej przygody!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Lot na Water Jetpack oraz Lot na Flyboardzie. Przeżycie przeznaczone jest dla czterech osób.

Jak będzie wyglądać Wasze przeżycie?
Dostaniecie na własny użytek dwa sprzęty — Flyboard oraz Water Jetpack. Swoją przygodę zaczyniecie od Flyboardu, po 10 minutach sami zdecydujecie czy chcecie kontynuować przygodę na tym sprzęcie czy chcecie spróbować swoich sił na Water Jet Pack.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Każde z Was będzie latać na obu urządzeniach. Lot na każdym urządzeniu trwa 10 minut, więc na każdego z Was czeka 20 minut niezapomnianej zabawy!

Jak przebiega realizacja?
Najpierw instruktor przeprowadza krótkie szkolenie teoretyczne na temat bezpieczeństwa oraz techniki latania. Następnie osoba obdarowana zakłada niezbędny sprzęt i wchodzi do wody. Podczas realizacji instruktor ciągle kontroluje moc maszyny oraz może udzielać wskazówek, które poprawiają komfort lotu.

Water Fly 2w1 dla Przyjaciół to znakomity sposób na ciekawe spędzenie wolnego czasu nad wodą. Jest to wspaniały pomysł na prezent dla znajomych, z którymi wspólnie można wybrać się na niezapomniane wodne szaleństwo. Przekonajcie się, jak łatwo spełnia się marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Poznań, Trójmiasto (okolice)

Obowiązujący strój

Prosimy o zabranie kostiumu kąpielowego i ręcznika.

Czas trwania

20 minut

Uczestnicy

4 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Przeżycie pozwala skorzystać każdej osobie z lotu na Flyboardzie 10 minut i lotu na Water JetPack 10 minut, lub tylko na Flyboardzie 20 minut. Prezent realizowany jest w grupach i przeznaczony dla osób pełnoletnich lub za zgodą opiekuna prawnego. Ze względów bezpieczeństwa moc maszyn kontrolowana jest przez instruktora. Wjazd na miejsce realizacji może wiązać się z dodatkową opłatą parkingową. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji. 


Sprawdź na mapie


Realizacja

fly-board.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 3

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.