Water Fly 2w1 dla Dwojga (20 minut) | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinii

Water Fly 2w1 dla Dwojga (20 minut) | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Poznań, Trójmiasto (okolice)
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

598,00 zł

598,00 zł

O prezencie

Relaks nad wodą… słońce mocno przygrzewa i tylko czasem przesłaniane jest przez leniwie snujące się obłoki. Wokół mnóstwo wody, która idealnie chłodzi w letnie dni. A Wy właśnie… latacie nad wodą! Zapraszamy na wyjątkową przygodę - Water Fly 2w1 dla Dwojga! Czeka nas Was prawdziwe wodne szaleństwo, o które zadbają dwie, absolutnie niezwykłe maszyny - Flyboard oraz Water Jetpack. To dzięki nim wzbijecie się w powietrze i będziecie mogli wykonywać powietrzno-wodne akrobacje. Walczcie z grawitacją, nurkujcie, bijcie rekordy prędkości - to Wasz czas na spełnianie marzeń!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Lot na Water Jetpack oraz Lot na Flyboardzie. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Jak będzie wyglądać Wasze przeżycie?
Dostaniecie na własny użytek dwa sprzęty — Flyboard oraz Water Jetpack. Swoją przygodę zaczyniecie od Flyboardu, po 10 minutach sami zdecydujecie czy chcecie kontynuować przygodę na tym sprzęcie czy chcecie spróbować swoich sił na Water Jet Pack.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Każde z Was będzie latać na obu urządzeniach. Lot na każdym urządzeniu trwa 10 minut, więc oboje otrzymacie po 20 minut niezapomnianej zabawy!

Jak przebiega realizacja?
Najpierw instruktor przeprowadza krótkie szkolenie teoretyczne na temat bezpieczeństwa oraz techniki latania. Następnie osoba obdarowana zakłada niezbędny sprzęt i wchodzi do wody. Podczas realizacji instruktor ciągle kontroluje moc maszyny oraz może udzielać wskazówek, które poprawiają komfort lotu.

Water Fly 2w1 dla Dwojga to ciekawy prezent dla małżeństwa na rocznicę ślubu. Wodna przygoda zapewni im niezwykłe emocje i sprawi, że poczują się jak dzieci, doskonale bawiąc się nad wodą. Dwie potężne maszyny gwarantują przygodę życia, której nie da się zapomnieć!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Poznań, Trójmiasto (okolice)

Obowiązujący strój

Prosimy o zabranie kostiumu kąpielowego i ręcznika.

Czas trwania

20 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Przeżycie pozwala skorzystać każdej osobie z lotu na Flyboardzie 10 minut i lotu na Water JetPack 10 minut, lub tylko na Flyboardzie 20 minut. Prezent realizowany jest w grupach i przeznaczony dla osób pełnoletnich lub za zgodą opiekuna prawnego. Ze względów bezpieczeństwa moc maszyn kontrolowana jest przez instruktora. Wjazd na miejsce realizacji może wiązać się z dodatkową opłatą parkingową. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

fly-board.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 10

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.