Tajski Masaż Gorącymi Kamieniami | Poznań

1 2 3 4 5 (1)
Poznań
1 os.

150 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Godziny spędzone w pozycji siedzącej, zbyt intensywny trening fizyczny, stresy w pracy? Często nie da się tego uniknąć. Skutkiem może być przemęczenie, napięcie w mięśniach, a nawet ból. Wtedy przychodzi Ci na ratunek orientalna terapia, dzięki której poczujesz nie tylko ulgę, ale też odprężenie i relaks. Wybierz się na Tajski Masaż Gorącymi Kamieniami i poczuj dobroczynny wpływ rozgrzanych kamieni wulkanicznych, wydobytych z dna oceanów. Ich powierzchnia jest idealnie gładka, a zawarta w nich energia z głębin mórz zbawienna dla naszego organizmu. Doświadczony masażysta umiejętnie rozłoży je na wybranych punktach ciała, by przywrócić Ci równowagę energetyczną i harmonię.

Prezent obejmuje:

  • Godzinny masaż całego ciała,
  • Jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki.

Potrzebny Ci jest praktyczny prezent dla bliskiej osoby i nie możesz się zdecydować? Niezależnie, czy ma to być upominek na urodziny, imieniny, czy prezent świąteczny – Tajski Masaż Gorącymi Kamieniami sprawdzi się jako wymarzony podarunek dla każdego, kto jest zapracowany czy przemęczony.


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne, ciąża i czas karmienia piersią.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności