Świąteczna Sesja Fotograficzna | Wiele Lokalizacji

Nowość
0.0 0 Opinii

Świąteczna Sesja Fotograficzna | Wiele Lokalizacji


Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Gliwice, Wrocław, Kąty Wrocławskie, Oława
1-5 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

999,00 zł

999,00 zł

O prezencie

Święta Bożego Narodzenia to Twój ulubiony czas w roku? Uwiecznij ten radosny moment ze swojego życia i spraw, aby Twoje święta były jeszcze bardziej wyjątkowe. Zabierz swoją rodzinę lub grono przyjaciół na dekorowanie pierników, wspólne ubieranie choinki, lepienie bałwana i stwórz piękne wspomnienia, do których z przyjemnością będziesz wracać. Masz dużą dowolność, co do miejsca sesji fotograficznej i tego, co pragniecie w trakcie niej robić. Dodatkowo otrzymacie pomoc w pozowaniu i stylizacji makijażu oraz fryzury. Czeka Was przy tym dużo zabawy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Świąteczną Sesję Fotograficzną. Przeżycie przeznaczone jest dla 1-5 osób.

Co wchodzi w skład przeżycia?
Przeżycie obejmuje: sesję fotograficzną, pomoc w wyborze miejsca sesji, stylizację makijażu oraz fryzury, pomoc w pozowaniu, poradnik w formie PDF, jaki styl zdjęć wybrać (np. glamour/casual/street), obróbkę zdjęć w profesjonalnych programach graficznych, retusz podstawowy i zaawansowany, tło fotograficzne i 5 plików cyfrowych.

Jaki jest czas trwania przeżycia?
Czas trwania przeżycia to 30 min.

Jaki jest czas realizacji zdjęć?
Do 7 dni po sesji fotograf wysyła link z dostępem do wszystkich zdjęć (ze znakiem wodnym). Następnie klient sam wybiera zdjęcia, jakie chciałby otrzymać. Od momentu decyzji o wyborze zdjęć czas na realizacji wynosi 14 dni roboczych.

Czy jest możliwość realizacji zdjęć w plenerze?
Tak, jest taka możliwość po uprzednim ustaleniu w województwie Śląskim (w miastach: Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Gliwice) oraz na terenie województwa Dolnośląskiego (w miastach: Wrocław, Kąty Wrocławskie, Oława).

Świąteczna Sesja Fotograficzna | Wiele lokalizacji to idealny prezent na święta, który wprowadzi Was w świąteczny nastrój. Podaruj to przeżycie sobie i swojej rodziny lub bliskim znajomym i spędźcie miło czas przy świątecznych czynnościach. Uwiecznij te chwilę, bo na pewno będzie wyjątkowa.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Gliwice, Wrocław, Kąty Wrocławskie, Oława

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

30 minut.

Uczestnicy

1-5 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

Ważne informacje

Dodatkowo przeżycie obejmuje pomoc w wyborze miejsca sesji, stylizację makijażu oraz fryzury, pomoc w pozowaniu, poradnik w formie PDF, jaki styl zdjęć wybrać (np. glamour/casual/street), obróbkę zdjęć w profesjonalnych programach graficznych, retusz podstawowy i zaawansowany, tło fotograficzne i 5 plików cyfrowych. Cena zawiera koszt dojazdu fotografa. Do 7 dni po sesji fotograf wysyła link z dostępem do wszystkich zdjęć (ze znakiem wodnym). Następnie klient sam wybiera zdjęcia, jakie chciałby otrzymać. Od momentu decyzji o wyborze zdjęć czas na realizacji wynosi 14 dni roboczych.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Szkoła Tańca Kryształ

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.