eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Amerykański Pojedynek Chevrolet Camaro vs Ford Mustang (2 okrążenia) | Tor Główny

1 rok ważności Promocja
0.0 0 Opinii

Amerykański Pojedynek Chevrolet Camaro vs Ford Mustang (2 okrążenia) | Tor Główny


Poznań, Katowice
1 os.
Voucher ważny do: 2025-05-26
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1169,00 zł

1169,00 zł

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Chcesz skonfrontować ze sobą dwie legendy motoryzacji? Amerykański Pojedynek Chevrolet Camaro vs Ford Mustang to wyjątkowa okazja, która powinna zachwycić każdego miłośnika starych dobrych aut. Zasiądź za kierownicą samochodów, które zmieniły historię motoryzacji, stając się ikonami popkultury. Taka możliwość nie zdarza się co dzień, dlatego jak najprędzej zarezerwuj termin i jedź na tor, przeżyć przygodę swojego życia. Przygotuj się na niezapomniane wrażenia!

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?
Realizacje odbywają się w terminach z góry ustalonych przez wykonawcę, w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?
Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Amerykański Pojedynek Chevrolet Camaro vs Ford Mustang (2 okrążenia) | Tor Główny Autoprezent ten voucher to nie jest zwyczajny podarunek – konfrontacja kultowych aut na torze to spełnienie marzenia, o którym większości facetów się nawet nie śniło. Dlatego jeżeli wręczysz mu podobny motoprezent masz pewność, że będzie zachwycony.
Jeżeli chcesz sprawić wyjątkowy prezent dla męża, ojca, albo po prostu dla przyjaciela, to Amerykański Pojedynek Chevrolet Camaro vs Ford Mustang będzie prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem. 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań, Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 2 okrążeń po pętli toru, po jednym każdym z aut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie www.autoprezent.pl/kalendarz-imprez. Rezerwacje dokonujemy wyłącznie przez strone www.autoprezent.pl. Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B.0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje