(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Seans SPA dla Dwojga (90 minut) | Katowice

0.0 0 Opinii

Seans SPA dla Dwojga (90 minut) | Katowice


Katowice
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

549,99 zł

549,99 zł

O prezencie

Seans SPA dla Dwojga to romantyczny czas tylko dla Was! Zrelaksujcie się w specjalnie przygotowanym pokoju, w którym nie zabraknie nastrojowych świec i kojących dźwięków muzyki. Temu wyjątkowo odprężającemu doświadczeniu będą towarzyszyć również zmysłowe zapachy olejków. Masażystki zadbają o rozluźnienie Waszych mięśni. Masaż zniweluje odczuwane przez Was napięcie i sprawi, że poczujecie nową energię do działania. Atmosfera podczas Seansu w SPA zdecydowanie poprawi Wasze samopoczucie. Cudowny relaks czeka właśnie na Was!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Seans SPA dla Dwojga, w ramach którego obdarowani wybierają jeden masaż: klasyczny, gorącymi kamieniami, balijski lub relaksacyjny.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Masaż potrwa 90 minut.

Seans SPA dla Dwojga (90 minut) | Katowice sprawdzi się jako prezent na rocznicę ślubu. Podaruj zaprzyjaźnionej parze relaks w otoczeniu świec i kojących dźwięków muzyki. Niech w końcu zrobią coś tylko dla siebie i odpoczną od codziennych obowiązków, odbywając ten niezwykle zmysłowy Seans w SPA.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

90 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Obdarowani wybierają jeden masaż: klasyczny, gorącymi kamieniami, balijski lub relaksacyjny. Masaż wykonywany będzie równocześnie w tym samym pomieszczeniu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

mm massage studio

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje