Ścianka Wspinaczkowa | Trójmiasto (okolice)

0.0 0 Opinii

Ścianka Wspinaczkowa | Trójmiasto (okolice)


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Pasjonują Cię góry? Chcesz nauczyć się wspinaczki? Na początek zacznij od czegoś prostszego i bezpieczniejszego - od Ścianki Wspinaczkowej! Czeka Cię wspaniała zabawa. To świetny trening zarówno dla początkujących jak i doświadczonych wspinaczy. Wystarczy, że odbędziesz krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i możesz wspiąć się na ściankę mającą ponad osiem metrów! Jeżeli to Twój pierwszy raz, to nie ma się czego bać. Przez cały czas trwania wspinaczki będziesz asekurowany przez doświadczonego instruktora. Poczuj radość płynącą ze wspinaczki! Kto wie, może Twoja nowa pasja jest na wyciągnięcie ręki?

Realizując prezent:

  • Przejdziesz krótkie szkolenie,
  • Odbędziesz wspinaczkę po ośmiometrowej ściance.
Nie masz pomysłu na prezent dla sportowca? Kogoś kto nie lubi siedzieć przed telewizorem, chce brać życie pełnymi garściami? Podaruj przeżycie! Przeżycia zapewniają wspomnienia, których nie można kupić w kiosku. Jeżeli potrzebny Ci jest niebanalny podarunek, to nie musisz szukać dalej! To świetny prezent dla syna, córki, męża, żony czy też chłopaka lub dziewczyny - czyli dla każdego kto uwielbia aktywny wypoczynek! Idź z duchem czasu i podaruj voucher na prezent!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Czas trwania zależy od długości realizowania prezentu.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z parku linowego jedynie za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. Wymagany strój oraz obuwie sportowe. Obiekt otwarty, pogoda może uniemożliwić realizację. Park funkcjonuje od maja do końca września.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Power Park Łeba

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.