JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Ścianka Wspinaczkowa | Trójmiasto (okolice)

Ścianka Wspinaczkowa | Trójmiasto (okolice)


Łeba
1 os.

20 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
20 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Pasjonują Cię góry? Chcesz nauczyć się wspinaczki? Na początek zacznij od czegoś prostszego i bezpieczniejszego - od Ścianki Wspinaczkowej! Czeka Cię wspaniała zabawa. To świetny trening zarówno dla początkujących jak i doświadczonych wspinaczy. Wystarczy, że odbędziesz krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i możesz wspiąć się na ściankę mającą ponad osiem metrów! Jeżeli to Twój pierwszy raz, to nie ma się czego bać. Przez cały czas trwania wspinaczki będziesz asekurowany przez doświadczonego instruktora. Poczuj radość płynącą ze wspinaczki! Kto wie, może Twoja nowa pasja jest na wyciągnięcie ręki?

Realizując prezent:

  • Przejdziesz krótkie szkolenie,
  • Odbędziesz wspinaczkę po ośmiometrowej ściance.
Nie masz pomysłu na prezent dla sportowca? Kogoś kto nie lubi siedzieć przed telewizorem, chce brać życie pełnymi garściami? Podaruj przeżycie! Przeżycia zapewniają wspomnienia, których nie można kupić w kiosku. Jeżeli potrzebny Ci jest niebanalny podarunek, to nie musisz szukać dalej! To świetny prezent dla syna, córki, męża, żony czy też chłopaka lub dziewczyny - czyli dla każdego kto uwielbia aktywny wypoczynek! Idź z duchem czasu i podaruj voucher na prezent!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łeba

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Czas trwania zależy od długości realizowania prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z parku linowego jedynie za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. Wymagany strój oraz obuwie sportowe. Obiekt otwarty, pogoda może uniemożliwić realizację. Park funkcjonuje od maja do końca września.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.