JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Szalona Zabawa na Ściance Wspinaczkowej dla Dwojga | Warszawa

Szalona Zabawa na Ściance Wspinaczkowej dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.

99,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
99,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Jeżeli wysiłek nie jest Wam obcy to świetnie trafiliście. Na wyciągniecie ręki bowiem macie świetny sposób na rywalizację. Szalona Zabawa na Ściance Wspinaczkowej dla Dwojga to niesamowite wrażenia i uczucie zdobycia jednej z ponad 100 dostępnych dróg na samiutki szczyt! Wybierzcie drogę i do góry! Możecie sprawdzić kto wejdzie pierwszy? Kto pokona trudniejszą trasę? Możliwości na zabawę, wspólny wysiłek i konkurowanie ze sobą jest wiele, a te związane ze wspinaczką zrealizujecie właśnie tutaj!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wejście na ściankę wspinaczkową dla dwóch osób.

Czy wymagany jest własny sprzęt?

Na obiekcie uczestnik otrzyma niezbędny sprzęt zapewniający bezpieczeństwo, w tym buty do wspinaczki.

Ile czasu mogę spędzić na ściance wspinaczkowej?
Przeżycie obejmuje bilet na ściankę wspinaczkową, który jest nieograniczony czasowo.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 3 lata. Osoby do 6 roku życia muszą przebywać pod bezpośrednią opieką dorosłego opiekuna (wejście dla opiekuna do strefy zabaw jest za darmo). Osoba niepełnoletnia, powyżej 6 roku życia, musi posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego.

Jaki obowiązuje strój?
Najlepszym ubiorem będą ciuchy sportowe, które nie ograniczają ruchu.

Czy osoba obdarowana może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą?
Tak. Osoba towarzysząca będzie mogła obserwować realizację.

Szalona Zabawa na Ściance Wspinaczkowej dla Dwojga | Warszawa sprawdzi się jako niepowtarzalny prezent dla Dwojga! To zabawa która spełni marzenia o rozpoczęciu kariery alpinisty. Taki voucher prezentowy to przygoda dla obdarowanych, i gwarancja niezapomniancyh emocji.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Strój sportowy.

Czas trwania

czas nieograniczony

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje bilet wstępu na ściankę wspinaczkową. Cały niezbędny sprzęt udostępnia wykonawca (buty, uprzęż wspinaczkowa, przyrząd asekuracyjny). Minimalny wiek: 3 lata. Osoby do 6 roku życia muszą przebywać pod bezpośrednią opieką dorosłego opiekuna (wejście opiekuna do strefy zabaw za darmo). Osoba niepełnoletnia, powyżej 6 roku życia musi posiadać pisemną zgodę opiekuna. Wcześniejsza rezerwacja nie jest wymagana. Przed przybyciem skontaktuj się telefonicznie z wykonawcą i sprawdź dostępność terminów. Pamiętaj, że na miejscu realizacji należy pojawić się 15 minut przed wybraną godziną w celu przebrania oraz rejestracji (przy rejestracji należy przekazać voucher). Instruktor za dodatkową opłatą.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
24 z 743

Opinie (3)

Wszystkie opinie(3)
Sylwia

W ramach prezentu córka zdecydowała udać się do Stacja Grawitacja. Zabawa była super, pomoc, obsługa na najwyższym poziomie. Polecam bardzo.

michał kwiatkowski

super zabawa niesamowite wrażenie mnóstwo adrenaliny i sportowego wysiłku. doskonały zespół profesjonalnych trenerów, którzy doskonale, krok po kroku wprowadzają w tajniki wspinaczki. jeden minus - z trenera na godzinę trzeba dopłacić co trochę psuje wyjątkowość prezentu.

Sara

Bardzo miła obsługa, instruktorzy, którzy są zawsze pod ręką i chętnie pomogą. O nic się nie muszę martwić, pełne wyposażenie i sprzęt jest na miejscu. Ciekawe ścieżki wspinaczkowe, o różnych poziomach trudności. Z tego co widać, w miarę często zmieniane. Bardzo mi się podobało, na 100 % wrócę i polecę to miejsce znajomym :)

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.