(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Wyzwanie na Ściance Wspinaczkowej dla Dwojga | Warszawa

5.0 3 Opinii

Wyzwanie na Ściance Wspinaczkowej dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

109,99 zł

109,99 zł

O prezencie

Jeżeli wysiłek nie jest Wam obcy to świetnie trafiliście. Na wyciągniecie ręki bowiem macie świetny sposób na rywalizację. Wyzwanie na Ściance Wspinaczkowej dla Dwojga to niesamowite wrażenia i uczucie zdobycia jednej z ponad 100 dostępnych dróg na samiutki szczyt! Wybierzcie drogę i do góry! Możecie sprawdzić kto wejdzie pierwszy? Kto pokona trudniejszą trasę? Możliwości na zabawę, wspólny wysiłek i konkurowanie ze sobą jest wiele, a te związane ze wspinaczką zrealizujecie właśnie tutaj!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wejście na ściankę wspinaczkową dla dwóch osób.

Czy wymagany jest własny sprzęt?

Na obiekcie uczestnik otrzyma niezbędny sprzęt zapewniający bezpieczeństwo, w tym buty do wspinaczki.

Ile czasu mogę spędzić na ściance wspinaczkowej?
Przeżycie obejmuje bilet na ściankę wspinaczkową, który jest nieograniczony czasowo.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 3 lata. Osoby do 6 roku życia muszą przebywać pod bezpośrednią opieką dorosłego opiekuna (wejście dla opiekuna do strefy zabaw jest za darmo). Osoba niepełnoletnia, powyżej 6 roku życia, musi posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego.

Jaki obowiązuje strój?
Najlepszym ubiorem będą ciuchy sportowe, które nie ograniczają ruchu.

Czy osoba obdarowana może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą?
Tak. Osoba towarzysząca będzie mogła obserwować realizację.

Wyzwanie na Ściance Wspinaczkowej dla Dwojga | Warszawa sprawdzi się jako niepowtarzalny prezent dla Dwojga! To zabawa która spełni marzenia o rozpoczęciu kariery alpinisty. Taki voucher prezentowy to przygoda dla obdarowanych, i gwarancja niezapomniancyh emocji.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Strój sportowy.

Czas trwania

czas nieograniczony

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje bilet wstępu na ściankę wspinaczkową oraz niezbędny sprzęt. Minimalny wiek: 3 lata. Osoby do 6 roku życia muszą przebywać pod bezpośrednią opieką dorosłego opiekuna (wejście opiekuna do strefy zabaw za darmo). Osoba niepełnoletnia, powyżej 6 roku życia musi posiadać pisemną zgodę opiekuna. Wcześniejsza rezerwacja nie jest wymagana. Przed przybyciem skontaktuj się telefonicznie z wykonawcą i sprawdź dostępność terminów. Pamiętaj, że na miejscu realizacji należy pojawić się 15 minut przed wybraną godziną w celu przebrania oraz rejestracji (przy rejestracji należy przekazać voucher). Instruktor za dodatkową opłatą.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Stacja Grawitacja

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

Sylwia

W ramach prezentu córka zdecydowała udać się do Stacja Grawitacja. Zabawa była super, pomoc, obsługa na najwyższym poziomie. Polecam bardzo.

michał kwiatkowski

super zabawa niesamowite wrażenie mnóstwo adrenaliny i sportowego wysiłku. doskonały zespół profesjonalnych trenerów, którzy doskonale, krok po kroku wprowadzają w tajniki wspinaczki. jeden minus - z trenera na godzinę trzeba dopłacić co trochę psuje wyjątkowość prezentu.

Sara

Bardzo miła obsługa, instruktorzy, którzy są zawsze pod ręką i chętnie pomogą. O nic się nie muszę martwić, pełne wyposażenie i sprzęt jest na miejscu. Ciekawe ścieżki wspinaczkowe, o różnych poziomach trudności. Z tego co widać, w miarę często zmieniane. Bardzo mi się podobało, na 100 % wrócę i polecę to miejsce znajomym :)

Zobacz inne propozycje