JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Szalona Zabawa na Ściance Wspinaczkowej dla Dwojga | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Szalona Zabawa na Ściance Wspinaczkowej dla Dwojga | Warszawa

Warszawa
2 os.

89 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
89 zł

Jeżeli wysiłek nie jest Wam obcy to świetnie trafiliście. Na wyciągniecie ręki bowiem macie świetny sposób na rywalizację. Szalona Zabawa na Ściance Wspinaczkowej dla Dwojga to niesamowite wrażenia i uczucie zdobycia jednej z ponad 100 dostępnych dróg na samiutki szczyt! Wybierzcie drogę i do góry! Możecie sprawdzić kto wejdzie pierwszy? Kto pokona trudniejszą trasę? Możliwości na zabawę, wspólny wysiłek i konkurowanie ze sobą jest wiele, a te związane ze wspinaczką zrealizujecie właśnie tutaj :)

Czy wymagany jest własny sprzęt?

Na obiekcie uczestnicy otrzymają niezbędny sprzęt zapewniający bezpieczeństwo, w tym buty do wspinaczki.

Jaki obowiązuje strój?
Najlepszym ubiorem będą ciuchy sportowe, które nie ograniczają ruchu.

Czy osoby obdarowane mogą zabrać ze sobą osoby towarzyszące?
Tak. Osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację.

Szukasz pomysłu na niepowtarzalny prezent? Podaruj na najbliższym voucher prezentowy! Dzięki Szalonej Zabawie na Ściance Wspinaczkowej dla Dwojga spełnisz marzenia o rozpoczęciu kariery alpinisty. Podarunek w formie przeżycia sprawdzi się świetnie dla dzieci, dla pary, bądź jako prezent na Święta. Uśmiech gwarantowany!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Strój sportowy.

Czas trwania

czas nieograniczony

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje bilet wstępu na ściankę wspinaczkową. Cały niezbędny sprzęt udostępnia wykonawca (buty, uprzęż wspinaczkowa, przyrząd asekuracyjny). Minimalny wiek: 3 lata. Osoby do 6 roku życia muszą przebywać pod bezpośrednią opieką dorosłego opiekuna (wejście opiekuna do strefy zabaw za darmo). Osoba niepełnoletnia, powyżej 6 roku życia musi posiadać pisemną zgodę opiekuna. Wcześniejsza rezerwacja nie jest wymagana. Przed przybyciem skontaktuj się telefonicznie z wykonawcą i sprawdź dostępność terminów. Pamiętaj, że na miejscu realizacji należy pojawić się 15 minut przed wybraną godziną w celu przebrania oraz rejestracji (przy rejestracji należy przekazać voucher). Instruktor za dodatkową opłatą. LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE


Opinie (2)

michał kwiatkowski

super zabawa niesamowite wrażenie mnóstwo adrenaliny i sportowego wysiłku. doskonały zespół profesjonalnych trenerów, którzy doskonale, krok po kroku wprowadzają w tajniki wspinaczki. jeden minus - z trenera na godzinę trzeba dopłacić co trochę psuje wyjątkowość prezentu.

Sara

Bardzo miła obsługa, instruktorzy, którzy są zawsze pod ręką i chętnie pomogą. O nic się nie muszę martwić, pełne wyposażenie i sprzęt jest na miejscu. Ciekawe ścieżki wspinaczkowe, o różnych poziomach trudności. Z tego co widać, w miarę często zmieniane. Bardzo mi się podobało, na 100 % wrócę i polecę to miejsce znajomym :)

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.