Romantyczny Pobyt dla Dwojga w Hotelu Młyn | Elbląg

0.0 0 Opinii

Romantyczny Pobyt dla Dwojga w Hotelu Młyn | Elbląg


Elbląg
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

784,99 zł

784,99 zł

O prezencie

Wyobraźcie sobie hotel, w którym czuje się ducha historii, luksusowe pokoje zapewniają niezbędne wygody, a wokół roztaczają się piękne, zielone tereny, po których spacerowanie to czysta przyjemność. To nie baśń, tylko Romantyczny Pobyt dla Dwojga w Hotelu Młyn w Elblągu. Przenieście się do świata rozkoszy i błogiego wypoczynku w ciszy, przerywanej tylko cichutkim śpiewem ptaków. Odpocznijcie od hałaśliwego miasta, rozkoszując się swoją obecnością. Otrzymacie również dostęp do Aqua SPA, które znakomicie Was odpręży i zrelaksuje, a punktem kulminacyjnym pobytu będzie romantyczna kolacja na wieży widokowej. Zachód słońca, widok na Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej oraz rozświetloną panoramę miasta. Przeżyjcie romantyczne chwile na wieży, korzystając z uczty dla ciała i duszy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje pobyt (1 doba hotelowa) w Hotelu Młyn w Elblągu. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Co wchodzi w skład pobytu?
W ramach pobytu w Hotelu Młyn, oprócz noclegu, otrzymacie również: śniadanie, nielimitowany dostęp do strefy relaksu Aqua SPA oraz romantyczną kolację na wieży.

Czym wyróżnia się kolacja na wieży?
Kolacja na wieży widokowej w Elblągu to romantyczna przygoda, podczas której na wieży będziecie tylko we dwoje. Piękne widoki, wyrafinowane jedzenie i romantyczna atmosfera.

Ile czasu trwa doba hotelowa?
Doba hotelowa zaczyna się o 14, kończy zaś o 11 dnia następnego.

Romantyczny Pobyt dla Dwojga w Hotelu Młyn | Elbląg sprawdzi się jako:
prezent na rocznicę, prezent dla rodziców, prezent dla ukochanej

Szukasz pomysłu na zaskakujące przeżycie dla żony lub dziewczyny? Rocznica ślubu, Walentynki, a może Dzień Kobiet? Romantyczny Pobyt dla Dwojga w Hotelu Młyn w Elblągu to świetny pomysł na prezent dla pary, która szuka spokoju i oddechu oraz pragnie cieszyć się swoją obecnością. Voucher na romantyczny wyjazd to sprawdzony prezent na święta lub rocznicę ślubu - podoba się i mężczyźnie, i kobiecie. Okazja, by przeżyć cudowne chwile we dwoje, to także idealne przeżycie dla każdego małżeństwa. A romantyczna kolacja na wieży widokowej aż się prosi o zaręczyny… Wybierz emocje, obdarowując bliskim tym niezwykłym upominkiem!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Elbląg

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 doba hotelowa (doba zaczyna się o 14:00, a kończy o 11:00).

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje jeden nocleg w pokoju o podwyższonym standardzie, śniadanie oraz romantyczną kolację na wieży. Nielimitowany dostęp do Aqua SPA. Realizacja nie jest możliwa w długi weekend majowy, sylwestra oraz Święta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Hotel Młyn

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.