JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Pobyt w Domku na Plaży dla Dwojga | Mielno

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Pobyt w Domku na Plaży dla Dwojga | Mielno


Mielno
2 os.

549,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
549,99 zł

Chcecie wyrwać się z domu i wyjechać gdzieś, gdzie będziecie mogli relaksować się w ciszy i spokoju? Pobyt w Domku na Plaży dla Dwojga zagwarantuje Wam wszystko to, czego potrzebujecie, a może nawet trochę więcej. Piękne, drewniane wnętrza i pływająca sauna pozostająca do Waszej dyspozycji, to zestaw, który złoży się na wyjątkowo spędzony czas we dwoje. Jeżeli zechcecie, możecie również spędzić ten czas aktywnie, udając się w rejs motorówką. Skorzystajcie ze wszystkich przygotowanych dla Was atrakcji, a do domu wrócicie wypoczęci i szczęśliwi!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje jedną dobę hotelową dla dwojga w jednym z komfortowych domków na plaży oraz śniadanie, które dostarczane jest do domków pomiędzy godziną 9:00-9:30.

Kiedy można zrealizować prezent?

Poza sezonem wysokim, czyli: od października do maja z wyłączeniem długich oraz świątecznych weekendów.

Czy istnieją jakieś dodatkowe atrakcje, z których można skorzystać na miejscu?
Na terenie obiektu osoby obdarowane mają: dostęp do sauny pływającej; możliwość bezpłatnego wypożyczenia kajaków; roweru; tandemu; rowerka wodnego; pontonu z silnikiem oraz grilla. Można korzystać z boiska do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej, kortu do tenisa, basenu sezonowego, mini parku linowego, placu zabaw dla dzieci oraz miejsca na ognisko podczas całego pobytu.

Pobyt w Domku na Plaży dla Dwojga  sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla rodziców, prezent na urodziny

Szukasz pomysłu na prezent na walentynki dla bliskiej Ci osoby, z którą chciałbyś spędzić niezapomniany czas? A może zbliża się ten wyjątkowy dzień, a pomysł na odpowiedni podarunek na rocznicę spędza Ci sen z powiek — chciałbyś przecież, żeby był on wyjątkowy? Pobyt w Malowniczym Mielnie dla Dwojga z pewnością sprawdzi się jako prezent dla pary, która pragnie oderwać się od rzeczywistości i spędzić trochę czasu tylko we dwoje. To idealny pomysł dla każdego miłośnika nowych przeżyć!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Mielno

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 doba hotelowa. Doba zaczyna się o godzinie 16:00 w dniu przyjazdu i kończy się o godzinie 11:00 w dniu wyjazdu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane. W przypadku chęci wzięcia ze sobą dzieci, istnieje taka możliwość, warunki ustalane są bezpośrednio z Wykonawcą.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje jedną dobę hotelową dla dwojga w jednym z komfortowych domków na plaży oraz śniadanie, które dostarczane jest do domków pomiędzy godziną 9:00-9:30. Prezent można realizować od 1 października do 20 maja z wyłączeniem długich oraz świątecznych weekendów. Do dyspozycji gości są wszystkie ogólnodostępne atrakcje, więcej informacji znajduje się na stronie Wykonawcy.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2574
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.