Romantyczny Pobyt w Warszawie dla Dwojga | Warszawa

0.0 0 Opinie

Romantyczny Pobyt w Warszawie dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

499,99 zł

499,99 zł

O prezencie

Wieczór w Warszawie brzmi zachęcająco? A co, jeśli spędzicie go w niesamowicie klimatycznym miejscu? Nocleg dla Dwojga w Chopin Boutique B&B pozwoli Wam poczuć klimat Warszawy naszego najsłynniejszego romantycznego kompozytora. Stolica przywita Was ogromem atrakcji, a czas spędzony we dwoje, z pewnością będzie niezapomniany! Zanurzcie się w pełnych uroku uliczkach Starego Miasta, odwiedźcie Muzeum Chopina, a po wszystkim spędźcie romantyczne chwile w niesamowitych wnętrzach! Czas na przygodę!

Jak będzie wyglądać Wasze przeżycie?
Dostaniecie do dyspozycji klimatyczny pokój w Chopin Boutique B&B zlokalizowany w pobliżu wielu atrakcji, takich jak Muzeum Chopina, Muzeum Narodowe czy Łazienki Królewskie! Nie zapomnijcie do nich zajrzeć, bo warto!

Ile potrwa Wasz pobyt?
Spędzicie w hotelu jedną dobę hotelową.

Czy przewidziane jest śniadanie?
Oczywiście, rano zostaniecie poczęstowani śniadaniem złożonym z naturalnych, najświeższych produktów od lokalnych dostawców, takich jak Pani Bożenka, która wypieka ciasto bez krzty pszennej mąki i glutenu!


Romantyczny Pobyt w Warszawie dla Dwojga | Warszawa z pewnością przypadnie do gustu wszystkim zakochanym, którzy pragną poczuć klimat stolicy i wspaniale się zrelaksować. To idealny prezent dla pary!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 doba hotelowa

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje nocleg wraz ze śniadaniem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Chopin Boutique Bed & Breakfast

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.