(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pobyt w Hotelu nad Pisą dla Dwojga | Mazury

5.0 2 Opinii

Pobyt w Hotelu nad Pisą dla Dwojga | Mazury


Pisz
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

499,99 zł

499,99 zł

O prezencie

Marzycie, by wyrwać się z miasta, chociaż na jedną noc? Uciec od miejskiego hałasu gdzieś, gdzie słychać śpiew ptaków, a kontakt z przyrodą jest na wyciągnięcie ręki? Zapraszamy do serca Warmii i Mazur na Pobyt w Hotelu nad Pisą dla Dwojga, który położony jest w centrum miasta, nad rzeką. Miejsce zachęca do dalekich, pieszych bądź rowerowych, podróży a po powrocie do hotelu - czeka seans w saunie, który znakomicie Was odpręży i zrelaksuje. A do tego ta wyśmienita kuchnia...pomysł na udany wyjazd mamy gotowy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wyjazd (1 nocleg) do Hotelu nad Pisą, dla dwóch osób.

Gdzie znajduje się hotel?
Hotel położony jest w Piszu, w sercu Warmii i Mazur.

Co wchodzi w skład wyjazdu?
W ramach prezentu, oprócz noclegu, otrzymacie również: śniadanie, obiadokolację oraz możliwość skorzystania z seansu w saunie dla dwóch osób.

Ile czasu trwa doba hotelowa?
Doba hotelowa zaczyna się o 16, kończy zaś o 10 dnia następnego.

Pobyt w Hotelu nad Pisą dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla rodziców, prezent na Dzień Kobiet, prezent urodzinowy

Szukasz ciekawego miejsca, w którym bliska Ci osoba jeszcze nie była? A może wyjątkowego miejsca, do którego wyjazd będzie spełnieniem marzeń rodziców? Pobyt w Hotelu nad Pisą dla Dwojga to znakomicie odprężający i relaksujący wyjazd, który gwarantuje kontakt z naturą! Voucher na pobyt w sercu Warmii i Mazur to świetny podarunek dla dziadków lub znajomych! Idealny pomysł na upominek ślubny lub prezent z okazji rocznicy ślubu!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Pisz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 doba hotelowa

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

W ramach prezentu, oprócz noclegu, otrzymacie również: śniadanie, obiadokolację oraz możliwość skorzystania z seansu w saunie dla dwóch osób. Oferta nie obowiązuje w Sylwestra, Wielkanoc, Boże Narodzenie, Majówkę oraz Boże Ciało. Doba Hotelowa trwa od 16:00 do 10:00. Na miejscu istnieje możliwość skorzystania z wypożyczalni rowerów w cenie 10 zł za godzinę. Realizacja możliwa od poniedziałku do niedzieli.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Hotel Nad Pisą

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

Karolina

Bardzo ładne miejsce, przyjazna obsługa, dobre jedzenie. Duży plus za saunę. Jedyny minus to cienkie ściany, wszystko słychać łącznie z bardzo głośnym szumem wody z sąsiedniego pokoju. Mimo to polecam to miejsce, naprawdę można się zrelaksować :)

Marzena J.

Pełen profesjonalizm.

Zobacz inne propozycje