Romantyczny Masaż dla Dwojga | Sosnowiec

0.0 3 Opinie

Romantyczny Masaż dla Dwojga | Sosnowiec


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Marzycie o spędzeniu fantastycznie zmysłowego czasu we dwoje? Romantyczny Masaż zapewni Wam wspaniałe chwile cudownego odprężenia. Rozluźniający zabieg wprowadzi Was oboje w stan głębokiego odprężenia – pozwoli Wam zapomnieć o całym świecie i skupić się wyłącznie na zmysłowej przyjemności. Spędzanie czasu w ten sposób bardzo zbliża do siebie i rozbudza żądze bliskości z drugą osobą, dlatego rozpoczęcie wieczoru w taki sposób może być najlepszym rozwiązaniem na świętowanie każdej okazji. Spróbujcie i przekonajcie się, że warto!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje równoczesny masaż relaksacyjny dla dwojga.

Na czym polega masaż?
Pełen miłych rozleniwiających wręcz ruchów masaż, uspokaja wewnętrznie, rozluźnia, odpręża całkowicie i pozwala uwolnić się od stresów.

Jakie są korzyści z realizacji masażu?
Jego celem jest zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, a tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia.

Romantyczny Masaż dla Dwojga | Sosnowiec to nie tylko ciekawy pomysł na Walentynki. Jest to dobry prezent dla pary, ponieważ stwarza okazję do ciekawego świętowania rocznicy. Podarunek tego typu, wszystkim zakochanym sprawi wiele rozkoszy, da możliwość relaksu i rozbudzenia swoich żądz w nieoczywisty sposób.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 50 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: równoczesny masaż relaksacyjny dla obu osób. Voucher zapewnia ręcznik, bieliznę zabiegową, obuwie zmienne oraz napoje.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Face to Face

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 3 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Małgorzata

Bardzo miła obsługa, masaże wykonane doskonale. Serdecznie polecam to miejsce.

Ewa

Super czysto, zadbanie i ładnie. Panie które wykonywały zabieg bardzo mile, sympatyczne. Troska o klienta od samego początku do końca. Bardzo fajny masaż relaksacyjny dla dwojga - do tego lampka wina, miłe przeżycie. Zdecydowanie polecam korzystanie z usług tego salonu.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.