JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Rejs Katamaranem z Sesją Zdjęciową | Gdańsk

Rejs Katamaranem z Sesją Zdjęciową | Gdańsk


Gdańsk
6-8 os.

899 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
899 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Lubisz gromadzić zdjęcia i pamiątki z ważnych dla Ciebie dni, podróży, czy wydarzeń? W takim razie Sesja Fotograficzna na katamaranie w otoczeniu Gdańskiego Starego Miasta to prezent idealny dla Ciebie! Zabierz ze sobą bliskie osoby i wyruszcie na wyjątkowy rejs, dzięki któremu zobaczycie Gdańsk z zupełnie nowej perspektywy, a dodatkowo czeka Was prawdziwa Sesja Zdjęciowa! Wyruszcie na prawdziwą wodną przygodę, która zostanie udokumentowana na cudownych fotografiach!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Sesję Fotograficzną na katamaranie w otoczeniu Gdańskiego Starego Miasta. Organizator zapewnia 25 fotografii wyselekcjonowanych i poddanych starannej obróbce, oddanych w formie cyfrowej, 5 grafik (kolaży zdjęć) na media społecznościowe. Zdjęcia zostają dostarczone w terminie do 7 dni. Obdarowywanym serwowany jest szampan.

Ile trwa przeżycie?
Czas trwania to 60 minut.

Ile osób może wziąć udział?
Prezent jest dedykowany dla 8 osób.

Czy wiesz, że…
katamarany są jednostkami prestiżowymi. W portach zawsze zwracają na siebie uwagę. Są rzeczywiście piękne i żeglarze mówią, że trzeba na nich popłynąć przynajmniej jeden raz - żeby spróbować. Rzesza ich fanów zwiększa się z roku na rok.

Sesja Fotograficzna na katamaranie w otoczeniu Gdańskiego Starego Miasta sprawdzi się jako:
prezent na Walentynki, podarunek na Dzień Kobiet, prezent na urodziny.

Chcesz podarować bliskiej osobie naprawdę bajeczny prezent? Sesja Fotograficzna na katamaranie w otoczeniu Gdańskiego Starego Miasta to idealny podarunek na Walentynki czy Dzień Kobiet, który sprawi, że osoba obdarowana poczuję się naprawdę wyjątkowo. Voucher będzie również świetnym prezentem na urodziny bądź święta. Podaruj bliskim radość i ciesz się razem z nimi!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie dostosowane do warunków atmosferycznych.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Informacje dodatkowe

Osoby obdarowane będą miały możliwość zobaczenia Starego Miasta, Stoczni oraz Filharmonii. Przy odpowiednich warunkach pogodowych jest możliwość wypłynięcia na Wody Zatoki. Organizator zapewnia 25 fotografii wyselekcjonowanych i poddanych starannej obróbce, oddanych w formie cyfrowej, 5 grafik (kolaży zdjęć) na media społecznościowe. Zdjęcia zostają dostarczone w terminie do 7 dni. Obdarowywanym serwowany jest szampan.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.