Poznaj Zumbę | Trójmiasto

1 2 3 4 5 (0)
Gdańsk
1 os.

99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Pragniesz pracować nad swoją sylwetką świetnie się przy tym bawiąc? Przekonaj się jak wiele radości może dostarczyć Ci uczestnictwo w lekcji zumby. Ta niezwykła fuzja tańców latynoamerykańskich z elementami fitnessu świetnie sprawdza się jako ćwiczenia modelujące sylwetkę. Przekonaj się, że trening fizyczny może dawać ogromną dozę radości i energii. Wprowadź do swojego świata pozytywne wibracje i skorzystaj z atrakcji Poznaj Zumbę. Jesteśmy przekonani, że czas upłynie Ci we wspaniałej atmosferze i zapewne zechcesz powtórzyć tę szaloną zabawę!

Prezent obejmuje:

  • 4 lekcje tańca trwające po godzinie
  • opiekę wykwafilokownego instruktora
Wspaniałym pomysłem na prezent dla kobiety jest lekcja tańca. Jeszcze lepiej jeżeli jest to taniec dający zastrzyk pozytywnej energii! Taki nietuzinkowy prezent to właśnie lekcja zumby. Porzuć poszukiwania innego podarunku, gdyż to czego szukasz masz na wyciągnięcie ręki. To idealny prezent dla siostry, żony i nastolatki. Podaruj lekcję, dzięki której uśmiech na stałe zagości na twarzy obdarowanej osoby.

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Wygodne, nie krępujące ruchów ubranie.

Czas trwania

4 wejścia po 1h

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Kurs odbywa się w grupach. Oferta nie dotyczy grup choreograficznych i formacji.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.